تاریخ انتشار: ۲۰:۰۶ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۹

درخواست آقا معلم از هواداران قائمشهری

سرمربی نساجی گفت که تیم او برای حضور موفق در بازی‌های آینده، نیاز به تقویت دارد.
رویداد۲۴ دیدار شهرخودرو و نساجی در چارچوب هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر، با نتیجه یک بر صفر به سود مشهدی‌ها به پایان رسید. مجید جلالی که به تازگی هدایت نساجی را برعهده گرفته است، در نخستین گام مغلوب تیم مهدی رحمتی شد، ولی او می‌گوید که هواداران نساجی باید صبور باشند.

مجید جلالی در نشست خبری بعد از بازی با شهرخودرو در جمع خبرنگاران گفت: اگر ما بتوانیم همین تیمی باشیم که در نیمه دوم بازی امروز نشان دادیم یعنی همان تیمی هستیم که من می‌خواهم و همان تیمی هستیم که نساجی باید باشد و ما می‌توانیم به تیم امیدوار باشیم. نه اینکه فقط بعد از باز شدن دروازه مان اینگونه بازی کنیم. باید از اول بازی اینگونه کار کنیم و ان شالله در این مسیر حرکت می‌کنیم.

وی گفت: من به هواداران نساجی می‌گویم که من از نگرانی و ناراحتی آن‌ها برای وضعیت تیم اطلاع دارم. ولی من به آن‌ها می‌گویم که صبور باشند. ما باید قدم به قدم مشکلاتمان را حل کنیم. باید هر چه زودتر شناختمان را از تیم کامل کنیم و نفرات تیم را بیشتر بشناسیم. حتی به ۴ تا ۵ بازیکن جوان قائمشهری گفته ام در تمرین فردا حاضر شوند.

جلالی ادامه داد: ما باید علاوه بر اینکه ظرفیت‌هایی که در اختیار داریم را حفظ کنیم، باید ظرفیت‌های جدیدی را نیز برای تیم ایجاد کنیم و من بازهم می‌گویم که به این بچه‌ها امیدوار و صبور باشید. بازیکنان ما خیلی زیر فشار قرار دارند. اینکه آن‌ها در نیمه نخست تا این اندازه محتاط بازی کردند، به دلیل این است که آن‌ها از نظر ذهنی زیر فشار قرار دارند. ما باید وضعیتی ایجاد کنیم تا بتوانیم در بازی‌های آینده به آن چیزی که می‌خواهیم برسیم. باید از اکنون برای دیدار بعدی با ذوب آهن در نساجی اراده کنیم. باید تا حد خیلی زیادی کارمان را تأمین کنیم و ان شالله از بازی بعد بتوانیم در جدول وضعیت تیم را بهتر کنیم.

سرمربی نساجی در مورد از دست رفتن امتیازات پرتعداد نساجی گفت: ما هم در جریان هستیم که امتیازات زیادی از دست رفته است. سعی ما این است تا ۳ بازی باقیمانده در پایان نیم فصل، بتوانیم امتیازات خوبی جمع کنیم هر چند بازی‌های سختی در پیش داریم.

وی درباره اینکه آیا نساجی در فصل نقل و انتقالات اقدام به جذب بازیکن خواهد کرد یا خیر، پاسخ داد: همانطور که گفتم باید ظرفیت‌های بیشتری ایجاد کنیم و منظور من ترمیم تیم با جذب بازیکن است.

جلال در مورد داوری این دیدار گفت: بازی پرفشاری بود. داور قضاوتش را انجام داد با آنکه دیدار پرفشار و درگیرانه‌ای بود، در یکی دو صحنه ممکن است اشتباهاتی رخ دهد، ولی روی هم رفته داور این مسابقه قضاوت خوبی داشت.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: