تاریخ انتشار: ۱۵:۰۱ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۴ نظر
امام جمعه کاشان با بیان اینکه نباید در ساخت آشپزخانه از فرهنگ غربی الگو برداری شود، افزود: اینکه اگر آشپرخانه اُپن باشند قیمت خانه‌ها افزایش پیدا می‌کند، فرهنگ غلطی است.

امام جمعه کاشان

رویداد۲۴ آیت الله عباسعلی سلیمانی با بیان این که برای توسعه سبک زندگی اسلامی موضوع فرهنگ اسلامی باید مورد توجه جدی قرار گیرد، با انتقاد از ساخت آشپزخانه‌های اُپن، گفت: به دلیل اینکه اکثر آشپز‌ها در منازل نوامیس ما هستند باید آن محیط از دید نامحرم حفظ شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، امام جمعه کاشان در مراسم تکریم و معارفه دبیر ستاد اقامه نماز این شهرستان با انتقاد از ساخت آشپزخانه‌های اُپن، گفت: به دلیل اینکه اکثر آشپز‌ها در منازل نوامیس ما هستند باید آن محیط از دید نامحرم حفظ شود.

در مراسمی با حضور نماینده، ولی فقیه در کاشان، با تقدیر از زحمات حجت الاسلام گلستانه، آقای تفویضی به عنوان دبیر جدید ستاد اقامه نماز این شهرستان معرفی شد.

در این مراسم که در مسجد علی اکبر (ع) کاشان برگزار شد، آیت الله عباسعلی سلیمانی با بیان این که برای توسعه سبک زندگی اسلامی موضوع فرهنگ اسلامی باید مورد توجه جدی قرار گیرد، درباره آشپزخانه‌های اُپن، گفت: به دلیل اینکه اکثر آشپز‌ها در منازل نوامیس ما هستند باید آن محیط از دید نامحرم حفظ شود.

وی با بیان اینکه نباید در ساخت آشپزخانه از فرهنگ غربی الگو برداری شود، افزود: اینکه اگر آشپرخانه اُپن باشند قیمت خانه‌ها افزایش پیدا می‌کند، فرهنگ غلطی است.

امام جمعه کاشان با بیان اینکه فرهنگ خواب، مراوده، تهیه غذا نیاز به تحول اساسی دارد، گفت: در حالی که پدر خانواده در زندگی‌های سنتی با سر شب خوابیدن نمازش قضا نمی‌شد، الان اکثر خانواده‌ها برای دیدن فوتبال و فیلم تا نیمی از شب بیدارند و در نتیجه نماز صبح شان قضا می‌شود.

وی، حجت الاسلام گلستانه را فردی فرهنگی و تلاشگر دانست و گفت: امیدواریم آقای تفویضی در مسئولیت دبیری ستاد اقامه نماز کاشان موفق و سربلندباشد.

آیت الله سلیمانی در پایان افزود: امیدواریم شاهد تحول فرهنگی و اقامه نماز منسجم در مساجد شهرستان کاشان باشیم.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
نادر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۲
0
1
کجا بریم که شما کاری به کارمون نداشته باشید؟؟؟!! آخه چه طور به خودتون اجازه می‌دید به زیر و بم زندگی مردم دخالت کنید؟؟!! خدا همه‌تون رو نابود کنه که همه‌مون رو نابود کردید.
احسان معتمدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۲
0
0
اهل کاشانم
من مسلمانم قبله ام یک گل سرخ
جانمازم چشمه
مهرم نور
دشت سجاده من

حاج آقا عزیز
در خیابان و سینما و تلویزیون بیحیایی را از حد رد کرده اند
عمدا دختر ها را می‌آورند تلویزیون که معروف شوند فردا آن دختر در کاباره مشغول مشروب خوردن و سیگار کشیدن است
خیابانهای ما انگار فاحشه خانه شده
ما به خدا و رسول خدا و امیرالمومنین استغفار میکنیم و دست دعا بر میداریم که خدایا عفت و حیا را به زنان ایران بده
البته پاک ها زبادند
اما بز گری گله گوسفندی را گر میکند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۲
0
1
حاج آقا درمورد اختلاس ها و سوء مدیریت نظری ندارند؟ انها اسلام را به خطر نمی اندازد؟
امین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۲
0
0
چقدر وقت بیکاری داشته نشسته به این مورد فکر کرده!!!
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: