تاریخ انتشار: ۱۴:۴۳ - ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
یکی از مسئولان عالی‌رتبه تاکوما گفته است که افسر پلیسی که به سمت جمعیت حمله‌ور شده است، به مرخصی اجباری فرستاده شده است تا تحقیقات درباره این قضیه تکمیل شود.

رویداد۲۴ ویدئویی به تازگی منتشر شده است که نشان می‌دهد که یک افسر پلیس آمریکایی در شهر تاکوما با خودروی شاسی بلند پلیس، گروهی از معترضانی را که در خیابان ایستاده بودند، زیرگرفت.

رسانه‌های محلی گزارش کردند که در پی این اقدام نیروی پلیس تاکوما، یک نفر بر اثر شدت جراحات ناشی از برخورد با خودروی پلیس به بیمارستان منتقل شد.

وندی هادو یکی از سخنگویان پلیس تاکوما گفت که گروهی از افراد برای مسابقات اتومبیلرانی در خیابان جمع شده بودند که یک افسر پلیس با خودروی شاسی بلند نیرو‌های امنیتی به سمت گروهی از افراد حمله ور شد و با خودرو از روی آن‌ها عبور کرد.

به دنبال این اقدام خشونت آمیز پلیس تاکوما، مردم شروع به اعتراض و کوبیدن به پنجره‌های خودرو کردند و این افسر پلیس از ترس واکنش شدید مردم به سرعت از صحنه گریخت.

از طرف دیگر، الیزابت پائولی از مسئولان عالی‌رتبه تاکوما گفته است که افسر پلیسی که به سمت جمعیت حمله‌ور شده است، به مرخصی اجباری فرستاده شده است تا تحقیقات درباره این قضیه تکمیل شود.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: