تاریخ انتشار: ۱۷:۰۲ - ۰۸ اسفند ۱۳۹۹
امین قاسمی نژاد مهاجم شهر خودرو که با غیبت خود در تمرینات تیم مشهدی شایعات زیادی در مورد انتقالش به تیم‌های دیگر از جمله پرسپولیس ایجاد کرده بود، به تمرینات بازگشت و به شایعات پایان داد.

 یحیی گل محمدی

  رویداد۲۴ کاپیتان شهر خودرو در حضور مسئولان استان خراسان رضوی صحبت‌هایی را درباره حمایت‌های انجام شده و تلاش‌های بازیکنان و کادرفنی انجام داد و به نوعی با شایعات پیرامون پیوستنش به تیم‌های دیگر از جمله پرسپولیس پایان داد.

در حاشیه حضور استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در تمرین امروز شهر خودرو خراسان، امین قاسمی‌نژاد که با جدایی اکبر صادقی به کاپیتان اول عنابی‌پوشان بدل شده و البته شایعات زیادی درباره جدایی او از جمع شاگردان مهدی رحمتی به گوش می‌رسد، به نمایندگی از بازیکنان تیم دقایقی با مسئولان صحبت کرد.
بیشتر بخوانید: اولویت اصلی پرسپولیس برای خرید بازیکن
قاسمی‌نژاد در صحبت‌های کوتاه امروز خود با اشاره به تلاش کادرفنی و بازیکنان گفت:از اینکه استاندار خراسان رضوی در تمرین حضور پیدا کرده است بسیار خوشحالیم؛ این موضوع انگیزه ما بازیکنان را برای ادامه مسابقات بیشتر می‌کند، به هر حال تیم ما با مشکلاتی روبرو می‌باشد که قطعا در جریان آن هستید، اما مطمئن باشید ما در تیم از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد تا بتوانیم در پایان فصل در جایگاه خوبی قرار بگیریم.

صحبت‌های امین قاسمی‌نژاد در حالی انجام شده که او پیش از این به یکی از بمب‌های نقل و انتقالات زمستانی تبدیل شده بود و اخباری درباره انتقال این بازیکن به پرسپولیس، استقلال، تراکتور و یا گل‌گهر مطرح شده بود، اما گویا با صحبت‌های امروز کاپیتان شهر خودرو، جدایی این بازیکن از جمع شاگردان رحمتی تا پایان لیگ بیستم منتفی شده است.
 
منبع: پارس فوتبال
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: