تاریخ انتشار: ۱۲:۳۱ - ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
کاپیتان تیم ملی دیروز تلاش کرد تا وانمود کند به علی کریمی رای داده است.

رای جنجالی حاج صفی در فدراسیون فوتبال/ نمایش رای دادن به علی کریمی!

رویداد۲۴علی کریمی که تنها امیدش در انتخابات رای چهره‌های فوتبالی بود دیروز در نهایت تنها ۹ رای به دست آورد. تا ساعاتی بعد از این انتخابات تصور می‌شد احسان حاج صفی یکی از کسانی است که به علی کریمی رای داده است، اما با عکس‌هایی که از برگه رای او منتشر شد مشخص شد که کاپیتان تیم ملی ایران مصطفی آجورلو را انتخاب کرده است.

تا به اینجای ماجرای هیچ ایرادی از حاج صفی نمی‌توان گرفت. اما ماجرا وقتی آزار دهنده می‌شود که کاپیتان تیم ملی ایران برای حفظ مقبولیت خود نزد فوتبالی‌ها پست سیدجلال حسینی و انتقاد تندش علیه آن‌هایی که انتخابشان علی کریمی نبود را لایک می‌کند.

حاج صفی یک رای داشت و این اختیار را داشت تا با معیار‌های خود به نامزد مورد اعتمادش رای بدهد، اما این اقدام او چیزی جز فریب افکار عمومی نیست. از نظر بسیاری از مردم شاید علی کریمی رئیس فدراسیون خوبی نباشد، اما کاش امثال حاج صفی اگر شناخت کافی در خصوص مدیریت علی کریمی دارند و به او رای نمی‌دهند کمی هم تحت تاثیر یکرنگی کاپیتان سابق‌شان قرار می‌گرفتند. کسی که در برابر محرومیت او و شجاعی از تیم ملی بعد از آن بازی جنجالی در ترکیب تیم یونانی ایستاد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: