تاریخ انتشار: ۱۷:۱۰ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۹
مهاجم سابق تیم پرسپولیس تهران به جمع آبی پوشان ملحق شد.

قرارداد آرمان رمضانی با استقلالرویداد۲۴ اولین خرید زمستانی فرهاد مجیدی در قامت سرمربی جدید تیم استقلال تهران به بازیکن سابق پرسپولیس مربوط شد و آرمان رمضانی که به تازگی از جمع سرخپوشان جدا شده بود به جمع آبی‌ها پیوست.

باشگاه استقلال اعلام کرد؛ پس از درخواست فرهاد مجیدی سرمربی استقلال جهت جذب آرمان رمضانی به این تیم، امروز احمد مددی مدیرعامل استقلال با این مهاجم به توافق رسید و او با قراردادی یک سال و نیمه به استقلال پیوست.

این مهاجم که در ابتدای فصل به عنوان یکی از آخرین خریدهای یحیی گل‌محمدی و با هدف پر کردن جای خالی یک مهاجم گلزن جذب تیم پرسپولیس شده بود، 8 روز پیش، پس از دوره ناموفق حضور در جمع سرخ‌ها اردوی این تیم را ترک کرد.

بازیکن 28 ساله که در تیم سایپا و اکسین البرز عملکرد موفقی داشت و از مهاجمان برتر بود در تیم پرسپولیس اما نتوانست انتظارات را برآورده کند و بدون گل زده این تیم را ترک کرد تا یکی از خریدهای ناموفق سرخپوشان لقب بگیرد.


بیشتر بخوانید: بازگشت آل‌کثیر به ترکیب پرسپولیس پیش از پایان سال؟


آخرین خرید استقلال از اردوگاه سرخ‌ها به گادوین منشا برمی‌گردد که این بازیکن در جمع آبی پوشان نتوانست نظر مثبت وینفرد شفر را جلب کند و یکی از خریدهای ناموفق استقلال لقب گرفت.

گفتنی است؛ رمضانی به غیر از پرسپولیس، سایپا و اکسین، سابقه بازی در تیم‌های مس رفسنجان، فجر سپاسی شیراز و ملوان بندر انزلی را در کارنامه خود دارد.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: