تاریخ انتشار: ۱۹:۱۳ - ۲۷ فروردين ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۳ نظر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان خبر داد

استفاده مدیران و اعضای شورای شهر آبادان از سهمیه واکسن کرونای پاکبانان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: تعدادی از مدیران شهرداری و اعضای شورای این شهر با قرار دادن نام خود در لیست پاکبانان دریافت کننده واکسن کرونا، از سهمیه واکسن آن‌ها استفاده کردند.

سهمیه واکسن کرونای پاکبانان

رویداد۲۴ شکرالله سلمان زاده با اعلام این خبر، اظهار کرد: تزریق واکسن کرونا بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت صورت می‌گیرد و علوم پزشکی آبادان نیز سعی کرده که به‌طور کامل این دستورالعمل‌ها را رعایت و اجرایی کند.

او با بیان اینکه تزریق واکسن کرونا به پاکبانان یکی از اولویت‌های ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت و درمان است، افزود: با هماهنگی شهرداری‌ها هر روزه لیستی برای مراکز بهداشت شهرستان‌ها ارسال می‌شد و بر اساس این لیست، افراد واکسن را دریافت می‌کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: متأسفانه تعدادی از مدیران شهرداری و اعضای شورای شهر نام خود را در لیست پاکبانان دریافت کننده واکسن کرونا قرار دادند و از سهمیه آن‌ها برای ایمن کردن خود استفاده کردند.

وی در ادامه مطلب فوق اضافه کرد: افراد ماسک زده بودند و امکان شناسایی آن‌ها برای پرسنل بهداشت مقدور نبوده و بر اساس لیست ارسال شده اقدام به تزریق واکسن کردند.

گفتنی است که؛ هنوز اسامی این افراد منتشر نشده است.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: واکسن کرونا ، آبادان
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
0
4
بی وجدانی وبی شرفی بعضی ها حدومرزی ندارد, لعنت به موجودات انسان نما , این قبیل موجودات از هر حیوانی پست تر هستند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
0
1
خدا توی قرآن فرموده هرکجا باشید مرگ شما را در میابد حتی اگر در برجهای مرتفع و دست نیافتنی باشید.
خطاب به اونهایی که فکر می کنند زرنگ
خاک بر سرتون. از خجالت آب بشید کمه
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
0
0
این مدیران شهرداری وشورای شهرآبادان بایدازکاربیکارشوندبااین رفتارشون نشون دادند که هرجاکه بتونندسوع استفاده میککندالبته اگرکسی یک باربه آبادان سفرکنه می بینه سی سال بعدازجنگ هنوزچه وضع اسفباری داره بودجه هایی هم که اختصاص میگیره واقعامعلومه کجامیره لطفاآقای رییسی رسیدگی کنه اگریه مسئولی باشه که رسیدگی کنه کسی جرات کارخلاف رونداره اینهاهمه خیانت به خون شهیدان وملت ایرانه
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: