تاریخ انتشار: ۲۰:۱۹ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
فرمانده کل ارتش با بیان این‌که ارتش از همان روز‌های اول پیروزی انقلاب تا امروز تحت شدیدترین و پیچیده‌ترین هجمه‌ها و عملیات روانی قرار گرفته است، گفت: دشمنان می‌خواستند پیوند ناگسستنی ارتش با امام، رهبری و مردم را سست کنند، اما کوچکترین توفیقی در این راه نیافته و نخواهند یافت.

فرمانده کل ارتش

رویداد۲۴  سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در جریان دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی از دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس)، با بیان اینکه مخاطبان شما در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش، فرماندهان امروز و فردای ارتش جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: همه کسانی که قرار است فرماندهی رده یکم ارتش را به عهده بگیرند باید از این دانشگاه فارغ التحصیل شوند.

فرمانده کل ارتش افزود: در این هشتمین روز از ماه مبارک رمضان، شکرگزار درگاه خداوند بزرگ هستیم که نعمت را بر ما تمام کرد و با پذیرفته شدن به جمع سربازان ارتش اسلام، تحت فرماندهی، ولی امر مسلمین قرار داریم.
بیشتر بخوانید: قالیباف کاندیدای سوخته شد/پشت پرده تردید رئیسی برای کاندیداتوری
سرلشکر موسوی خاطرنشان کرد: ارتش از همان روز‌های اول پیروزی انقلاب تا امروز تحت شدیدترین و پیچیده‌ترین هجمه‌ها و عملیات روانی قرار گرفته است و دشمنان به خیال خام خود می‌خواستند پیوند ناگسستنی ارتش با امام (ره)، رهبری و مردم را سست کنند، اما به حول و قوه الهی و با درایت و حمایت حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با بصیرت خانواده ارتش، هرگز کوچکترین توفیقی در این راه نیافته‌اند و نخواهند یافت.

وی تاکید کرد: ارتش ایمان راسخ دارد که مشروعیت، مقبولیت و موفقیت خود را در سایه فرماندهی و وصل به کوثر ولایت دارد و هیچ ترفندی نخواهد توانست این اعتقاد را سست کند.

فرمانده کل ارتش گفت: با عنایات بزرگوارانه فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) و تحت هدایت آن امام عزیز است که ارتش به مدال‌های گوناگون «کلمه طیبه»، «ارتش حزب الله» و مصداق «أَشِدّاءُ عَلَی الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم» و «صادق در شعار ارتش فدای ملت» مفتخر شده است.

سرلشکر ادامه داد: در شکر بر نعمت الهی ولایت و بر این عنایات و الطاف، جان، کم ارزش‌ترین متاع است که بر سرِ دست، شب و روز، در تجافی تقدیم به انقلاب، منتظر اشاره نورانی مولا و مقتدایمان حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) است، باشد که عمرمان در خاک و خون میدان نبرد به پایان برسد تا در روز قیامت در پیشگاه خداوند، گلگون کفن و سفیدروی مشهور شویم.
منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، ارتش ، رئیسی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: