تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع تیم پرسپولیس در کانون حواشی پرسپولیس قرار گرفته است.

جدایی محمدحسین کنعانی‌زادگان از پرسپولیس؟

رویداد۲۴ مسئله محمدحسین کنعانی‌زادگان فقط اصرارش به زدن پنالتی در بازی با گوا و سرانجام از دست دادن آن نیست.

مدت‌هاست که مطالب ضدونقیضی در مورد تمدید قرارداد این بازیکن به گوش می‌رسد. کنعانی‌ در پایان فصل، آزاد خواهد شد و به همین دلیل باشگاه پرسپولیس پیشنهاد تمدید قرارداد به او داده است. با این حال مدافع سرخ‌ها پیش از لیگ قهرمانان آسیا از قبول این پیشنهاد طفره رفته و بعضا حتی در مورد درخواست‌های مالی کلان او صحبت می‌شود.

ساعاتی پیش از بازی با گوا اما رسانه‌های داخلی از توافق قطعی کنعانی با الاهلی قطر برای حضور در این تیم در پایان فصل خبر دادند؛ آنچه یادآور جدایی جلال حسینی و پیوستن او به همین تیم در پایان لیگ سیزدهم است. کنعانی به این شایعات واکنشی نشان نداده، اما امسال برای چندمین‌بار مرتکب بی‌انضباطی شده است.


بیشتر بخوانید: خبرهای بد قطری‌ها برای هواداران سرخابی/ مذاکرات جدی برای جدایی ستاره استقلال و پرسپولیس


او همین غائله زدن پنالتی را در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان با امید عالیشاه هم داشت. غیراز این، پرخاش عجیب او علیه داور در بازی با فولاد هم دردسرساز شد و کار را به جایی رساند که کریم باقری شخصا به سبک خودش به ماجرا ورود کرد!

تعدد و توالی این اتفاقات شاید نشان می‌دهد کنعانی تصمیمش را برای جدایی از پرسپولیس گرفته و خیلی در قید و بند سایر مسائل نیست. اگر اینطور باشد، همکاری سرخ‌ها با او تا پایان فصل می‌تواند با اتفاقات مشابهی همراه شود و البته که این یک دردسر بزرگ خواهد بود.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: