تاریخ انتشار: ۱۲:۴۸ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
استقلال فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را خوب شروع کرد و دو پیروزی ارزشمند مقابل نمایندگان عربستان و عراق به دست آورد.

تیم ملی فوتبال ایران

رویداد۲۴  استقلال فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را خوب شروع کرد و دو پیروزی ارزشمند مقابل نمایندگان عربستان و عراق به دست آورد.

این پیکارها در حالی برگزار می‌شود که تیم ملی فوتبال کشورمان ماه آینده باید برای ادامه رقابت‌های انتخابی جام جهانی راهی بحرین شود و قطعاً کادر فنی این تیم به طور جدی لیگ قهرمانان را زیر ذره‌بین قرار داده‌اند.

اهمیت آن مسابقات به گونه‌ای است که اسکوچیچ به هیچ عنوان جای ریسک ندارد و خودش به خوبی می‌داند اولین اشتباه می‌تواند به منزله آخرین فرصت تلقی شود بنابراین قطعاً باید مدعوین به تیم ملی با نهایت وسواس انتخاب شوند.


بیشتر بخوانید: خطری که در کمین استقلال است


در همین رابطه زمزمه‌ها و شایعاتی را داخل فدراسیون فوتبال شنیدیم که اگر روند نتیجه‌گیری استقلال به  شکل مطلوب ادامه پیدا کرده و آبی‌پوشان مجوز حضور در مراحل حذفی لیگ قهرمانان را به دست آورند،  پنج نفر از بازیکنان ثابت تیم  توسط سرمربی کروات به جمع ملی‌پوشان برای اردوی پیش از سفر به بحرین فراخوانده خواهند شد.

به احتمال بسیار زیاد دعوت از محمد رشید مظاهری و مهدی قایدی در فهرست مدعوین قرار دارند ولی در مورد نفرات دیگر حرف و حدیث بسیار است.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: