تاریخ انتشار: ۲۰:۴۰ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
سایت فوتبالی نوشت: شاگردان یحیی گل محمدی در حالی با سه پیروزی متوالی در صدر گروه پنجم مسابقات حضور دارند که از شرایط مالی خود رضایت ندارند.

پرداخت پاداش به بازیکنان پرسپولیسرویداد۲۴ قرمزها در حالی که در آستانه قطعی‌کردن صعود خود به دور حذفی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند و عملکرد درخشانی در سه بازی گذشته از خود به نمایش گذاشته اند اما با این حال وضعیت مالی سرخ‌ها چندان مناسب نیست.

پرداخت پاداش‌ به اعضای تیم پرسپولیس پیش از بازی با گوا، باعث ناراحتی بازیکنان این تیم شده است،

بازیکنان این تیم در شرایطی نسبت به مبالغ 200 و 300 دلاری پاداش ها معترض شده‌اند که ای اف سی برای هر برد آسیایی این تیم پاداش 50 هزار دلاری پرداخت می کند اما به گفته شاگردان یحیی گل محمدی این مبلغ به اندازه یک پول تو جیبی معمولی است که در سفرها به بازیکنان پرداخت می شود.

تعدادی از بازیکنان پرسپولیس در گفت و گو با مسئولان باشگاه که در گوا حضور دارند و همچنین افشین پیروانی و گل محمدی اعتراض خود به این پاداش‌ها را اعلام کرده اند و حتی به‌دنبال باز پس دادن این پاداش‌ها بودند، که این اتفاق درنهایت رخ نداده است.

جعفر سمیعی، مدیرعامل باشگاه نیز در این شرایط صحبت هایی با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس مطرح کرد و نسبت به مشکلات مالی این تیم واکنش نشان داد و اعلام کرد"از دغدغه بازیکنان و مربیان در اردوی هند باخبر هستم و می‌دانم آنها صبوری به‌خرج می‌دهند، ولی پرسپولیس از گذشته، مشکلاتی داشته که نمی‌توان در یک چشم برهم‌زدن همه این مسائل را حل کرد. ما باید با منطق و کار فراوان برای حل مشکلات قدم برداریم" .


بیشتر بخوانید: قطع برق و حمله سگ به پرسپولیسی‌ها در هند!


سمیعی که این روزها در تهران حضور دارد و مشغول انجام کارهای مدیریتی باشگاه است به‌دنبال حل مشکلات مالی است تا بتواند از به وجود آمدن حاشیه برای قرمزها که در کوران مسابقات مهم لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند جلوگیری کند، هر چند به‌نظر می‌رسد کار سختی پیش‌روی مدیرعامل جوان قرمزها باشد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: