تاریخ انتشار: ۱۴:۳۴ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
نشریه قطری به دیدار برگشت استقلال و الدحیل و عملکرد خط حمله آبی‌ها پرداخت.

تنها راه استقلال مقابل الدحیل

رویداد۲۴ روزنامه العرب قطر در آستانه آغاز دور برگشت رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، دیدار تیم‌های استقلال و الدحیل را یکی از حساس‌ترین بازی‌های این مرحله دانسته و نوشته است: الدحیل برای ماندن در صدر جدول به دنبال تکرار پیروزی بازی رفت خواهد بود و استقلال هدفی به جز انتقام در مسابقه برگشت نخواهد داشت.

در این گزارش آمده است؛ بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا در گروه سوم به اوج هیجان و حساسیت رسیده، جایی که سه تیم استقلال ایران، الدحیل قطر و الاهلی عربستان برای کسب سهمیه صعود و صدرنشینی در گروه رقابت می‌کنند.

الدحیل با پیروزی سرنوشت‌ساز در بازی حساس مقابل استقلال با ۷ امتیاز صدرنشین شد در حالی که آبی پوشان همچنان با ۶ امتیاز برای صعود امیدوارند. دیدار‌های دور برگشت دشوار و نفس گیر خواهد بود. الدحیل با تمام قوا برای تکرار پیروزی بازی رفت مقابل استقلال تلاش می‌کند و در طرف مقابل تیم ایرانی می‌خواهد با انتقام بازی رفت به صدرجدول بازگردد.


بیشتر بخوانید: بیک زاده: الدحیل متوجه قدرت استقلال شد/ جای نگرانی نیست


الدحیل در بازی رفت پیروز شد، اما تکرار این نتیجه در بازی برگشت ماموریت آسانی نیست خصوصاً با توجه به اشتباهات متعدد خط دفاعی که صبری لاموشی سرمربی فرانسوی باید فکری برای این موضوع داشته باشد. الدحیل با همین اشتباهات پیروزی ارزشمند مقابل الاهلی را در دقایق پایانی از دست داد و لاموشی به دنبال پوشاندن روزنه‌های خط دفاعی در آغاز دور برگشت و دیدار مقابل استقلال خواهد بود.

سرمربی الدحیل برای ترمیم تیمش باید به فکر حل مشکلات این تیم در خط دفاع باشد. شاید راه حل بازگشت به سیستم ۲-۵-۳ باشد تا خط حمله خطرناک ایرانی‌ها با این آرایش متوقف شود، آتش خط هجومی استقلال با حضور دیاباته، ارسلان و قایدی از دقیقه اول بازی برگشت روشن خواهد شد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: