تاریخ انتشار: ۰۹:۲۰ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰
استقلال در اولین بازی از دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باید برابر الدحیل قرار بگیرد.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل الدحیل قطر

رویداد۲۴  در چارچوب مسابقات هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تیم استقلال بامداد فردا باید بازی برگشت مقابل الدحیل را برگزار کند. بازی رفت دو تیم با نتیجه پرگل ۴ بر سه به سود تیم قطری به پایان رسید. برتری تیم الدحیل برابر استقلال در حالی رقم خورد که آبی پوشان برای کسب برتری تلاش زیادی داشتند و دو مرتبه موفق به جبران نتیجه شدند، اما هت‌تریک مایکل اولونگا سه امتیاز را به شاگردان صبری لموشی رساند.

کسب پیروزی برای الدحیل در آخرین بازی دور رفت، با برتری که الدحیل مقابل الشرطه به دست آورد استقلال را تحت فشار قرار داده است. تیم تحت هدایت فرهاد مجیدی با ۶ امتیاز در رده دوم ایستاده و درحالیکه یک امتیاز از یاران علی کریمی کم دارد، دو امتیاز بیشتر از الاهلی رده سومی کسب کرده است.

استقلال برای افزایش شانس صعودش از دور گروهی به مرحله حذفی به سه امتیاز این مسابقه نیاز مبرمی دارد. آنطور که مجیدی در نشست خبری اعلام کرده آن‌ها ضمن برطرف کردن نواقصی مانند ضعف در خط دفاعی به مانند بازی روز سه روز پیش تلاش خواهند کرد تا با ارائه بازی تهاجمی تیم برتر میدان بوده و با کسب پیروزی، شکست را که مستحقش نبودند، جبران کنند.


بیشتر بخوانید: صعود استقلال امشب در چه صورتی قطعی می‌شود؟


با توجه به اینکه استقلال طی سه بازی قبلی تغییرات بسیار کمی را در ترکیب اصلی داشته به نظر می‌رسد با توجه به نتیجه بازی گذشته این مرتبه هم چینش بازیکنان دستخوش تغییر شود. در بازی نخست مقابل الاهلی رشید مظاهری، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، وریا غفوری، محمد نادری، مسعود ریگی، هرویه میلیچ، سعید مهری، فرشید اسماعیلی، ارسلان مطهری و مهدی قایدی ترکیب اصلی را تشکیل دادند.

در بازی دوم مقابل الشرطه مرادمند، رضاوند و دیاباته در ترکیب جانشینی غلامی، مهری و مطهری شدند. برای بازی با الدحیل وریا غفوری و هروویه میلیچ نیمکت نشینی شدند تا احمد موسوی و مطهری به ترکیب ملحق شوند. اینطور به نظر می‌رسد که در مسابقه برگشت با الدحیل با توجه به نفوذ زیاد از جناحین، نادری و موسوی با میلیج و غفوری تعویض شوند و همینطور محمد حسین مرادمند هم با غلامی تعویض شود.

در خط حمله که بعید است تغییری صورت بگیرد و همینطور در خط میانی در مسابقه گذشته مسعود ریگی یک اشتباه فاحش داشت که پیش بینی نمی‌شود او نیمکت نشین شود چرا که حضور او در میانه میدان یکی از شاکله‌های ترکیب اصلی است و به نظر می‎‌رسد مجیدی دوباره به او اعتماد می‌کند؛ بنابراین ترکیب احتمالی استقلال مقابل الدحیل به شرح زیر است:

محمد رشید مظاهری، هروویه میلیچ، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، وریا غفوری، مسعود ریگی، آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی، شیخ دیاباته، ارسلان مطهری و مهدی قایدی.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: