پشت پرده جلسه ۴ ستاره پرسپولیس بیرون از باشگاه! | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۴ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰
۴ بازیکن کلیدی و با سابقه پرسپولیس در محلی خارج از باشگاه با مدیرعامل، عضو هیئت مدیره و سرمربی پرسپولیس جلسه برگزار کردند.

پشت پرده جلسه ۴ ستاره پرسپولیس بیرون از باشگاه!

رویداد۲۴ موضوع تمدید قرارداد ستاره‌های پرسپولیس بحث روز بین هواداران است. دغدغه‌ای که فکر یحیی گل محمدی را به شدت مشغول کرده است و اگر مدیران پرسپولیس بتوانند از این موضوع سربلند بیرون بیایند کاملا نمره قبولی خواهند گرفت.

پرسپولیس شهریور ماه باید در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود و به طور حتم کادر فنی این تیم نیاز مبرمی به ستاره‌های خود دارد تا با حفظ اسکلت اصلی بتوانند نتایج خوب فصل قبل را تکرار کنند و دوباره راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شوند.  

نزدیک شدن به دیدار سپاهان و در ادامه دربی پایتخت و بعد از آن پرواز ملی پوشان این تیم به سمت منامه باعث شده که مدیران این باشگاه تصمیم بگیرند پیش از پایان فصل تکلیف بازیکنانی که در لیست یحیی حضور دارند را مشخص کنند.


بیشتر بخوانید: باشگاه پرسپولیس: بازیکنان ما پیشنهاد ۵۰ میلیاردی دارند!


پس از اینکه اعلام شد بازیکنان بعد از تمرین پنجشنبه به باشگاه خواهند رفت با تصمیم سمیعی مدیرعامل قرمزها برای پرهیز از هرگونه حاشیه مکان جلسه تغییر کرد تا به دور از رسانه‌ها و خبرنگاران برای تمدید قرارداد بازیکنان و حل مشکلاتی که در این بین وجود دارد مذاکره کنند.

همچنین سمیعی با دعوت از صدری رییس هیئت مدیره و یحیی گل محمدی خواست از طریق ارتباط خوب یحیی با شاگردانش و همچنین حمایت‌های مالی صدری که از زمان حضورش در هیئت مدیره توانسته بخش عمده‌ای از مشکلات مالی این تیم را حل کند، نسبت به تمدید قرارداد بازیکنان قدم‌های محکم تری بردارند. در این جلسه نفراتی مثل سیدجلال حسینی، امید عالیشاه، احمد نوراللهی و کمال کامیابی‌نیا حضور داشتند.

بازیکنانی که ۴ کاپیتان اول پرسپولیس به حساب می‌آیند و قرارداد همگی آن‌ها در پایان فصل به اتمام می‌رسد. از جزئیات این جلسه خبری منتشر نشده ولی این ۴ بازیکن در کنار مذاکره برای تمدید قرارداد موضوعاتی را در مورد مطالبات خود نزد سمیعی و صدری مطرح کردند. به غیر از احمد نوراللهی که پیشن‌هاد خارجی دارد ۳ نفر باقی مانده پیشن‌هادی از کشورهای دیگر ندارند و همین موضوع کار باشگاه را برای تمدید با آن‌ها راحت‌تر خواهد کرد. حال باید دید بالاخره مربع کاپیتانی پرسپولیس در این تیم ماندنی خواهند شد یا خیر.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: