تصویر شوکه کننده از زنان هندی+عکس | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۷:۲۰ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰
هزاران زن هندی در یک مراسم مذهبی محلی با وجود شیوع کرونای مرگبار در این کشور، شرکت کردند.

 زنان هندی

رویداد۲۴  این روز‌ها کشور هند به مرکز بحران کرونا در جهان تبدیل شده است. آمار بالای تعداد مبتلایان در این کشور که دارای جمعیتی میلیاردی است در کنار کمبود تجهیزات پزشکی به ویژه کپسول‌های اکسیژن و آمبولانس، کادر بهداشت این کشور را در موج دوم کرونا گرفتار کرده است.

اما با وجود آمار بالای تعداد مبتلایان به کرونا و افزایش تعداد قربانیان ظاهرا برخی مردم این کشور هنوز خطر کرونا را جدی تلقی نمی‌کنند. ویدئویی که حضور هزاران زن هندوستانی را در حال انجام تشریفات یک مراسم مذهبی نشان می‌دهد موجب بهت و حیرت کاربران در سراسر جهان شده است.
بیشتر بخوانید: آزار وحشیانه شیلا در اتاق سرایداری توسط ۳ شیطان
بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند این ویدئو مربوط به یک مراسم مذهبی در منطقه احمدآباد ایالت گجرات بود که در آن هزاران زن محلی شرکت کردند. این مراسم در تاریخ ۳ می‌در یک معبد در دهکده «ناواپورا» برگزار شد. در ویدئوی منتشر شده این زنان در حالی که ظرف‌های مخصوص را روی سر خود گذاشته اند در حال حرکت به سمت معبد دیده می‌شوند.

پس از انتشار این ویدئو و داغ شدن آن در روز چهارشنبه، پلیس محلی احمدآباد هند ۲۳ نفر از جمله مسئول روستا را بازداشت کرد. بنا به گفته رئیس پلیس محلی این زنان بر این باورند که تبرک آب در معبد، موجب نابودی کرونا خواهد شد.


خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، عکس روز ، زنان
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: