تاریخ انتشار: ۱۷:۲۴ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
پسر جوان که همچون داعشی‌ها زن تهرانی را به قتل رسانده بود پس از فرار در مغازه موبایل فروشی اش دستگیر شد.

 قاتل داعشی

رویداد۲۴  پسر جوان که از اخاذی‌های زن مطلقه خسته شده بود در اقدامی هولناک ترانه را با ضربات چاقو به قتل رساند.

ساعت ۹ شامگاه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ماموران کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن در تماس زن جوانی در جریان قتل یک زن در طبقه اول ساختمانی در خیابان ابوذر قرار گرفتند.

در این مرحله ماموران برای بررسی موضوع به صحنه جرم رفته و با حضور در ساختمانی با جسد زن جوان که به طرز هولناکی به قتل رسیده بود روبرو شدند.
بیشتر بخوانید: کودک زنده به گور شده نجات یافت! +فیلم
بدین ترتیب بازپرس حبیب الله صادقی از شعبه ۴ دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی و تیم تشخیص هویت برای بررسی موضوع در صحنه جرم حاضر شدند.

تیم جنایی با حضور در ساختمان ۲ طبقه، وقتی وارد طبقه اول شدند با جسد زن جوان که از ناحیه پهلو، سینه و شکم هدف ۱۲ ضربه چاقو قرار گرفته بود و گردن زن ۴۰ ساله که ترانه نام دارد گوش تا گوش بریده شده بود.

ماموران در تحقیقات پلیسی پی بردند ترانه در خانه سارا ۳۹ ساله میهمان بوده است که در همین راستا تیم جنایی برای تحقیق به سراغ سارا که در خانه اشک می‌ریخت رفتند.

قتل در خانه زن مطلقه

سارا ۳۹ ساله که مدتی است از همسرش جدا شده و در این ساختمان دو طبقه زندگی می‌کند به ماموران گفت: طبقه اول ساختمان خالی است و من که صاحبخانه هستم در طبقه دوم به تنهایی زندگی می‌کنم.

وی افزود: ترانه از دوستانم است که امشب به خانه ام آمد و در آشپزخانه با هم در حال آشپزی و صحبت بودیم که ناگهان زنگ خانه به صدا در آمد که ترانه دید من سرگرم آشپزی هستم پیشنهاد داد که خودش در را باز می‌کند.

سار ادامه داد: ترانه برای باز کردن در به پایین خانه رفت که پس از چند دقیقه فریاد‌های ترانه به گوش رسید که با عجله خودم را به طبقه پایین رساندم که در همان لحظه یک مرد از خانه خارج شد و وقتی وارد طبقه اول شدم با جسد خونین ترانه روبرو شدم که با پلیس و اورژانس تماس گرفتم.

بازداشت قاتل ترانه

تجسس‌های پلیسی برای دستگیری عامل این جنایت ادامه داشت تا اینکه ماموران پی بردند که ترانه با پسر جوانی در تماس بوده و آخرین بار مجید که مغازه موبایل فروشی دارد با ترانه تماس تلفنی داشته است.

بدین ترتیب کارآگاهان به سراغ مجید ۲۶ ساله رفتند و پسر جوان ابتدا خود را بیگناه می‌دانست، اما خیلی زود با توجه به اینکه در تناقض گویی هایش گرفتار شده بود پرده از جنایت هولناک برداشت.

مجید ۲۶ ساله در اعترافاتش گفت: ۳ سال قبل ترانه برای خرید گوشی موبایل به مغازه ام آمد و از آن روز به بعد با هم آشنا شدیم، ترانه از همسرش جدا شده بود و دوستی ما ادامه داشت، اما ترانه پس از مدتی که به او علاقه پیدا کردم و با هم در ارتباط بودیم شروع به اخاذی از من کرد.

وی افزود: ترانه هر چند وقت یکبار مرا تهدید می‌کرد و می‌گفت اگر به او پول ندهم ماجرای ارتباطم با او را به خانواده ام می‌گوید و من از ترس خانواده ام هر بار به او ۲ تا ۳ میلیون تومان پول می‌دادم تا سکوت کند، اما همیشه از ترس اینکه او ماجرای دوستی و رابطه مان را به خانواده ام بگوید آرامش نداشتم و مجبور بودم به حرفهایش گوش دهم.

قاتل جوان ادامه داد: دیگر از رفتار‌ها و تهدید‌ها و اخاذی‌های ترانه خسته شده بودم به همین خاطر شب حادثه به او زنگ زدم که همدیگر را ملاقات کنیم که ترانه عنوان کرد در خانه دوستش است و از من خواست برای دیدن همدیگر به آنجا بروم.

مجید اظهار داشت: وقتی نزدیک خانه دوست ترانه شدم به او زنگ زدم که ترانه از من خواست وارد خانه شوم که با هم به طبقه اول رفتیم که ترانه دوباره در مورد پول و تهدیدهایش با من صحبت کرد که در یک لحظه عصبانی شدم و با چاقویی که همراهم بود او را به قتل رساندم و در آخر از ترس چاقو را رو گردنش کشیدم و سرش را جدا کردم و با عجله از خانه خارج شدم و به پارک نزدیکی محل جنایت رفتم و چاقو را در پارک داخل باغچه‌ای پنهان کردم.

وی افزود: باور کنید همه اتفاقات در یک لحظه رخ داد، عصبانی بودم و کنترلم را از دست داده بودم و از کاری که کردم پشیمانم.

بنا بر این گزارش، مجید به دستور بازپرس حبیب الله صادقی از شعبه ۴ دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: