تاریخ انتشار: ۱۲:۰۱ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
علیرضا زاکانی:

جامعه برای اصلاح‌طلبان اعتباری قائل نیست/ با توجه به حضور مردم در انتخابات تصمیم به کناره‌گیری به نفع رئیسی می‌گیرم

یک کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: خودم را در راس اصلاح‌طلبان می‌دانم، به این دلیل که به دنبال تحول اصلاح‌طلبی آمده‌ام. اما اگر اصلاح‌طلبان را یک فرقه سیاسی بدانیم آن‌ها آنقدر خرابکاری و بازیگری کرده‌اند که به اعتقاد من جامعه برای آن‌ها اعتباری قائل نیست.

جامعه برای اصلاح‌طلبان اعتباری قائل نیست/ با توجه به حضور مردم در انتخابات تصمیم به کناره‌گیری به نفع رئیسی می‌گیرم

رویداد۲۴ علیرضا زاکانی، کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درباره عملکرد اصلاح طلبان در دوره‌های قبل و شانس آن‌ها برای پیروزی در انتخابات آتی گفت: اصلاح طلبان در دوره‌های گذشته خراب کردند و به همین دلیل شانس آن‌ها برای پیروزی در این دوره از انتخابات خیلی کم است.

به گزارش مدارا، زاکانی در ادامه بیان کرد: بنده خودم را در راس اصلاح طلبان می‌دانم، به این دلیل که به دنبال تحول اصلاح طلبی آمده ام. اما اگر اصلاح طلبان را یک فرقه سیاسی بدانیم آن‌ها آنقدر خراب کاری و بازیگری کرده اند که به اعتقاد من جامعه برای آن‌ها اعتباری قائل نیست.

وی توضیح داد: معتقد هستم که اصلاح طلبان می‌توانند ایده‌ها و شرایط خودشان را مطرح کنند، اما باید پاسخ گوی وضع موجود هم باشند.


بیشتر بخوانید: آرا همتی بالا رفت؛ رای رئیس ریخت/ زمان انصراف کاندیدا‌های پوششی از زبان یک اصولگرا


به گفته این نامزد انتخابات ریاست جمهوری، اینکه من به نفع حجت الاسلام رئیسی کنار بروم گمانه زنی‌هایی است که هم توهین به رئیسی و هم توهین به تک تک نامزد‌ها است. این حواشی نتیجه عملکرد غلطی است که سال ۹۲ و ۹۶ خود اصلاح طلبان و روحانی و عناصر آن‌ها پایه گذاری کردند و به همین دلیل القائات غلطی در حال شکل گیری است.

زاکانی خاطر نشان کرد: جریان انقلاب به عقلانیتی رسیده که به اقتضاء اقبال مردم برای کنار رفتن یکی به نفع دیگری کنار خواهد رفت و ایده‌ها و برنامه‌های من حتما اقبال مردم را ایجاد خواهد کرد.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
0
1
اگر نیروهای واقعی اصلاح طلب و توانا را تایید می کردید بعد معلوم میشد ارزش هر کسی چقدر است همین الان هم از این دو نفر می ترسید
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
0
2
عموم مردم ایران برای تفکرات امثال زاکانی ارزشی قائل نیستند.
نظرات شما
پیشخوان