تاریخ انتشار: ۰۹:۵۶ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۰
آنطور که شنیدیم سرمربی پرسپولیس قصد دارد در نقل و انتقالات تابستانی دو مدافع میانی را به خدمت بگیرد.

بازیکنان پرسپولیس

رویداد۲۴ پس از جدایی شجاع خلیل‌زاده و محمد نادری مدافعان فصل گذشته قرمزها از جمع شاگردان یحیی گل محمدی، باشگاه پرسپولیس در صدد جذب یک مدافع بود و  کادرفنی این تیم  سراغ گزینه‌های مختلفی رفت اما هر کدام به دلایلی نتوانستند به پرسپولیس بیایند. بعضی‌ها شروط غیر معقولی داشتند، بعضی‌ها پول زیادی می خواستند و تعدادی از این گزینه های مدنظر پرسپولیسی نتوانستند از باشگاه فعلی‌شان رضایتنامه بگیرند به همین دلیل فرصت پرسپولیسی شدن را از دست دادند.

در نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس باز هم نیاز جدی به جذب یک مدافع میانی داشت و آن ها بالاخره موفق شدند فرشاد فرجی را از پدیده به خدمت بگیرند.

در حالیکه هنوز ۷ هفته به پایان این فصل لیگ برتر باقی مانده خیلی از تیم ها فعالیت های نقل و انتقالاتی خود را شروع کرده‌اند.


بیشتر بخوانید: شرط گل‌محمدی برای لیست خرید جدید پرسپولیس


سیدجلال حسینی بدون شک یکی از بهترین‌های پرسپولیس در این فصل بود و توانست در کنار عملکرد دفاعی موفق چند گل بسیار حساس را در بازی‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به ثمر برساند. با وجود درخشش سیدجلال در ۳۹ سالگی کادر فنی پرسپولیس معتقد است او باید در بعضی از بازی‌های پرسپولیس استراحت کند و فقط در دیدارهای مهم به میدان برود.

زوج خط دفاعی سید جلال، محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع ملی‌پوش پرسپولیس است. قرارداد کنعانی‌زادگان در پایان فصل به اتمام می‌رسد و به نظر می رسد این بازیکن با جدایی از جمع سرخ‌پوشان راهی لیگ ستارگان قطر خواهد شد. به این ترتیب اولویت یحیی گل محمدی در نقل و انتقالات تابستانی جذب مدافع میانی خواهد بود و سرمربی سرخ پوشان  قصد دارد برای فصل بعد ۲ مدافع وسط جذب کند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: