تاریخ انتشار: ۱۸:۴۳ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر

زاکانی: دوران شامورتی بازی گذشته است

زاکانی گفت: حرف سیاسی که مشکلات را حل نمی‌کند اگر به حرف سیاسی زدن است بیایید ما استاد هستیم بیاید تا به شما یاد بدهیم چی بگویید.

زاکانی

رویداد۲۴ علیرضا زاکانی در آخرین مناظره در فرصت ۴ دقیقه‌ای نقد کاندیدا‌های دیگر گفت:مشکل ما سه تا نون است: ندانستن- نخواستن – نتوانستن که مظهر تام تمام آن دولت روحانی و کسانی است که در این دولت کار کرده اند مشکل ما دروغ گویی است اگر واقعا پینوکیویی در عالم واقع پیدا می‌شد و در کسوت آقایان قرار می‌گرفت دماغش سه دور دور زمین می‌چرخید.

آقای همتی چرا با مردم صادق نیستید این خیلی زشت است؛ صادق باشید؛ آقای همتی آبان ۹۸ گفت نرخ بنزین ۴ درصد بر افزایش قیمت‌ها تاثییر دارد (مدارکش موجود است)
بیشتر بخوانید: لحظه عجیب در مناظره انتخاباتی امروز
البته خود آقای همتی گفت با افزایش قیمت مخالف بودم و این را بدترین اقدام می‌دانستم آقای همتی چرا دروغ می‌گویید این نامه شماست، شما درخواست کردید که قیمت بنزین ۵۰۰۰ تومان و قیمت نفت و گاز ۱۰۰۰ تومان شود تا دولت کسری بودجه خود را جبران کند.

من آمده ام تا کلا سر مردم نگذارید گذشت آن دورانی که کلاه سر مردم می‌گذاشتید.

بعد هم می‌گویند کی بود کی بود من نبودم

نکته بعد اینکه شما اسرار مملکت را به IMF دادید و این بزگترین خیانت بود همین موضوع کشور دچار چالش‌های جدی شود به مردم دروغ نگویید شامورتی بازی نمیشود کرد

شما افزایش قیمت بنزین را دنبال کردید بعد هم آقای ریس جمهور گفت من صبح فهمیدم بی کفایتی از این بزرگتر؟ به هر حال ما خسارت‌های نجومی در این چند سال خوردیم

آقای مهرعلیزاده صحبت از دولت اصلاحات می‌کند آقای مهرعلیزاده کرسنت ۵۳ میلیارد دلار عدنمالنفع داشته است یا اطلاعات ندارید یا نمی‌دانم کجای کره زمین زندگی می‌کند.

حرف سیاسی که مشکلات را حل نمی‌کند اگر به حرف سیاسی زدن است بیایید ما استاد هستیم بیاید تا به شما یاد بدهیم چی بگویید

ما از مجلس کسی را بیرون کردیم رفته بیرون ۸۵ میلیون تومان از بیمه سرمد و دولت حقوق گرفته است.

ما با سکه نجومی، نقدینگی نجومی، حقوق نجومی و پررویی نجومی مواجهیم.
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۳
0
0
من جای پدر و مادر زاکانی بودم یه کم برای تربیت بچم وقت میزاشتم
نظرات شما
پیشخوان