مهرعلیزاده؛ آقای رئیسی دستور رفع فیلترینگ را بدهید | رویداد24
تاریخ انتشار: ۲۰:۰۰ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
محسن مهرعلیزاده از رئیسی خواست از رهبری درخواست عفو برای دستگیرشدگان آبان ۹۸ بکند.

محسن مهرعلیزاده

رویداد۲۴ محسن مهرعلیزاده در فرصت ۳ دقیقه‌ای نقد رقبا گفت:واقعیت در جامعه امروز این است که با دیوارنوردی ها، معطل کردن FATF و ایجاد مشکل در مذاکرات و ... کشور ما به یک نقطه‌ای رسیده است که آنچه را درمی آوریم فوقش همان را می‌خوریم. حداکثر درآمد هر ایرانی ۶ هزار دلار است که همان را می‌خوریم و ریالی برای سرمایه گذاری نداریم.
بیشتر بخوانید: حمله تند مهرعلیزاده به تجمع انتخاباتی در اهواز + فیلم
ایرانیان در خارج از کشور سرمایه دارند این ۷ میلیون ایرانی خارج از کشور دارای سرمایه هستند و باید فضای امنی ایجاد کنیم که بیایند و سرمایه گذاری کنند. تکنولوژی را از چه کسی می‌خواهیم بگیریم؟ سرمایه از کجامی خواهیم بیاوریم از کشور‌های اطراف سرمایه بیاوریم؟ سرمایه در غرب، چین، کره، هند و ژاپن است. تا زمانیکه بخواهیم دنبال تنش و ماجراجویی باشیم وضعیت همین است که هست.

آقای رئیسی شما جزو سران سه قوه بودید، در مساله بنزین تصمیم غلطی گرفته شد. درباره فیلترینگ صبحت می‌شود آقای رئیسی می‌گوید من اینستا و تلگرام و توئیتر دارم، لطف کنید حالا که مهربان شده اید همین جا دستور رفع این فیلترینک را بدهید که برداشته شود، در ماجرای آبان ۹۸ عده زیادی دستگیر شدند یا کشته شدن همین الان درخواست عفو از رهبری داشته باشید تا آن‌ها که داغدار و نگران هستند این نگرانی‌ها را کاهش داد، فقط حرف نزنیم.
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
امیر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۲
0
0
اسگل فیلترینگ با رییسی نیست!
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: