لغو سفر ابراهیم رئیسی به اصفهان | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۲ - ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
رئیس ستاد مرکزی ابراهیم رئیسی در استان اصفهان با اشاره به حساسیت ویژه آیت الله رئیسی نسبت به سلامت عمومی و عدم بروز کوچک‌ترین تهدید برای سلامت مردم، از لغو سفر آیت الله سید ابراهیم رئیسی به اصفهان خبر دارد.

لغو سفر ابراهیم رئیسی به اصفهان

رویداد۲۴ سیدرضا مرتضوی اظهار کرد: با وجود پیش بینی سخت گیرانه‌ترین و دقیق‌ترین پروتکل‌های بهداشتی و تمهیدات حفاظتی ویژه به منظور حفظ سلامت مردم و میزبانی شایسته از آیت الله رئیسی در اصفهان، با عنایت به پیش بینی استقبال مردم و تأکید آقای رئیسی مبنی بر حساسیت بیش از پیش نسبت به سلامت مردم در جریان دیدار‌های عمومی، سفر آیت الله رئیسی به اصفهان لغو شد.

وی با اشاره به شور و شوق ایجاد شده در میان اقشار مختلف مردم از زمان انتشار خبر حضور آیت الله رئیسی در اصفهان، تصریح کرد: طی روز‌های گذشته گروه‌های مختلف مردم اصفهان با حضور در ستاد‌های آیت الله رئیسی در اقصی نقاط این استان، آمادگی و اشتیاق خود به منظور کمک در میزبانی هرچه بهتر از ایشان را ابراز کردند.


بیشتر بخوانید: جدال مخالفان و موافقان ابراهیم رئیسی در توییتر/ قاضی القضات در مرکز انتقادات


رئیس ستاد مرکزی ابراهیم رئیسی در استان اصفهان اضافه کرد: در روز‌های پایانی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری با تمرکز بر گفتمان آیت الله رئیسی که از طریق رسانه‌های دیداری شنیداری و فضای مجازی در دسترس عموم قرار می‌گیرد، مردم استان اصفهان از راه دور با آقای رئیسی ارتباط خواهند داشت و روز ۲۸ خردادماه حماسه حضور خواهیم داشت.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: