انتقاد نتانیاهو از دولت بایدن در جلسه کنست | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۴ - ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
بنیامین نتانیاهو در جلسه کنست اسرائیل برای رای اعتماد به کابینه جدید مدعی شد: ما سرسختانه با ایران مبارزه کردیم تا مانع دستیابی این کشور به سلاح هسته‌ای شویم. نخست وزیر اسرائیل افزود: قدرت و قاطعیت ما جهت مقابله با ایران بود که به دولت قبلی آمریکا انگیزه داد تا از توافق هسته‌ای با ایران خارج شود. وی گفت: معادله زمین مقابل صلح را به معادله صلح مقابل صلح تغییر دادیم و با چهار کشور عربی روابط عادی برقرار کردیم.

انتقاد نتانیاهو از دولت بایدن رویداد۲۴ نتانیاهو در سخنرانی خداحافظی خود در پارلمان اسرائیل گفت: قدرت و قاطعیت ما جهت مقابله با ایران بود که به دولت قبلی آمریکا انگیزه داد تا از توافق هسته‌ای با ایران خارج شود.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جلسه کنست رژیم صهیونیستی برای رای اعتماد به کابینه جدید گفت: من به عنوان نماینده یک میلیون اسرائیلی اینجا ایستاده‌ام و به خاطر آنها مأموریت خطیر تأمین موجودیت و امنیت اسرائیل را ادامه خواهم داد.

وی گفت: ما دستاوردهای بی سابقه بسیاری از جمله مقابله با کرونا و حرکت به سمت اقتصاد آزاد را برای اسرائیل محقق کردیم.

نتانیاهو مدعی شد: ما سرسختانه با ایران مبارزه کردیم تا مانع دستیابی این کشور به سلاح هسته‌ای شویم.

وی مدعی شد: دولت جدید آمریکا از ما خواست اختلافات‌مان بر سر برنامه هسته‌ای ایران در اتاقمان بماند اما ما مخالف بودیم و گفتیم نه.

نخست وزیر اسرائیل افزود: قدرت و قاطعیت ما جهت مقابله با ایران بود که به دولت قبلی آمریکا انگیزه داد تا از توافق هسته‌ای با ایران خارج شود.


بیشتر بخوانید: نخست‌وزیر جدید رژیم صهیونیستی کیست؟


وی گفت: معادله زمین مقابل صلح را به معادله صلح مقابل صلح تغییر دادیم و با چهار کشور عربی روابط عادی برقرار کردیم.

نتانیاهو ادامه داد: موفق شدیم آمریکا را متقاعد کنیم، سفارتش را به قدس انتقال دهد و حاکمیت ما را بر جولان به رسمیت بشناسد.

وی گفت: من همچنان به انجام ماموریت و وظیفه ‌ای که به من محول شده ادامه می دهم.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: