تاریخ انتشار: ۱۵:۲۱ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۵ نظر
وقتی سرباز راهور اجازه ورود به یک خودرو را به خط ویژه نداد، راننده او را زیرگرفت و فرار کرد.

ماشین سفیر بلاروس سرباز راهور را به عمد زیر گرفت! +فیلم

رویداد۲۴ رکنا مدعی شده چندروز پیش خودروی حامل سفیر کشور بلاروس بدون اینکه پرچم کشورش را نصب کرده باشد قصد داشت از مسیر خط ویژه خیابان، ولی عصر (عج) عبور کند. با توجه به اینکه طبق قوانین موجود خودور‌های سفارتخانه فقط در زمانی که پرچم نصب کرده باشند و حامل سفیر باشند اجازه ورود به خط ویژه را دارند و خودروی موردنظر پرچم کشور بلاروس را نصب نکرده بود سرباز راهور به نام فروغی اجازه ورود به آن را نمی‌دهد.

اما راننده خودروی سفیر وقتی با ممانعت پلیس روبه رو می‌شود تغییر مسیر نمی‌دهد و پس از زیرگرفتن سرباز راهور به مسیر خود ادامه می‌دهد.

به گفته یک منبع آگاه که با رکنا گفتگو کرده است، درحال حاضر سرباز راهور در بیمارستان تحت درمان است. همچنین با شکایت پلیس راهور پرونده‌ای در این خصوص در دادسرای بین الملل تشکیل شده و تحت بررسی است.

طبق آخرین اطلاعات به دست آمده با توجه به اینکه نامه دادسرا توسط وزارت امورخارجه به سفارت کشور بلاروس جهت معرفی راننده فراری ابلاغ شده است تا این لحظه سفارت بلاروس هیچ اقدامی انجام نداده است.

منبع: رکنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۴
0
4
وقتیکه قانونگذار مملکت ما پلیس راهور که در حال اجرای قانون است را زیر می گیرد و توهین می کند، و نهادهای نظارتی با آن برخورد نمی کنند، و سعی می شود به شیوه های مختلف موضوع فراموش شود! مشخص است سفیر خارجی هم اینکار را می کند! یک زمانی اعتراض می کردیم اگر یک آمریکایی یک ایرانی را زیر بگیرد پاسخگو نیست، الان یک بلاروسی یک مأمور قانون ایرانی را زیر گرفته و در رفته و پاسخگو هم نیست!
آذربایجانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۴
0
4
یادش بخیر زمانی علمای عظام از طرح کاپیتولاسیون امریکا ایراد میگرفتند باز امریکا ابرقدرت کره زمین بود همچنین خودش متخلف رو محاکمه میکرد الان در خاک خودمون راننده یک سفیر کشوری دست چندمی و تحریم شده میاد سرباز وطن رو زیر میگیره اونم بنا حق
علمای عظام و مراجع تقلید الان زمانش نیست فریاد وا اسلاما سر بدید؟
بازم دم علمای زمان قاجار بخیر که بر علیه کشورهای انگلیس و روسیه و محمد علی شاه و... فتوا میدادند و اعلام جهاد میدادند
ناشناس
|
France
|
۱۸:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۴
0
3
چرا با عنابستانی برخورد نشد؟
بهمن آریا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۴
0
3
هیچ کشوری به روسیه ی کمونیست حق کاپیتولاسیون نداده به جز جمهوری اسلامی ایران.سفیربی بیمقدارروس یک سربازایرانی رازیرمیگیردوکسی جرات پیگیری ندارد.به دادایران برسید،رفت ایران
ناشناس
|
Belgium
|
۱۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
0
3
خب بلاروس تجارب بسیاری در برخورد با مخالفین و معترضین داره ؛ این سرباز وظیفه شناس را مزاحم کارشان تلقی کردند !
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: