تاریخ انتشار: ۲۰:۰۳ - ۰۶ مرداد ۱۴۰۰
خودکشی عملی است که باعث مرگ می‌شود. اگر قصد خودکشی دارید با اورژانس اجتماعی تماس بگیرید. خودکشی دختر تهرانی در " ازگل " ماجرای عجیبی داشت. دختر جوان به دلایلی اقدام به خودکشی از ساختمان ۱۰ طبقه کرد.

خودکشی

رویداد۲۴  مرداد ماه امسال ماموران پلیس شرق تهران در محله " ازگل " در جریان اقدام به خودکشی دختر جوان از یک ساختمان ۱۰ طبقه گرفتند.

تیم پلیسی همراه با ماموران آتش نشانی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند. ماموران پس از تحقیقات دقیق‌تر و اظهارات شاهدان پی بردند، رابطه پنهانی دختر جوان با مرد متاهل پیش همسر مرد خیانتکار لو رفته و همین قضیه موجب اقدام به خودشی دخترنوجوان شده است.
بیشتر بخوانید: آمار عجیب اقدام به خودکشی در ایران
ادامه تحقیقات خبرنگار  ما مشخص کرد، دختر جوان و مرد خیاتنکار در خانه خلوت کرده بودند که همسر مرد خیانتکار با سر رسیدن ناگهانی به خانه اش متوجه رابطه پنهانی همسرش با دختر جوان شده که همین موضوع زمینه خودکشی دختر تهرانی را از از ساختمان ۱۰ طبقه فراهم کرده است.

تیم پلیسی و ماموران آتش نشانی پس از دریافت این اطلاعات مهم جهت کمک به دختر جوان که قصد پایان دادن به زندگی خود را داشت وارد عمل شدند و پس از چند دقیقه اقدامات فنی و مشاوره‌ای دختر جوان را از خودکشی منصرف و نجات دادند.

بنا بر گزارش اختصاصی خبرنگار ما، پرونده اقدام به خودکشی جهت تحقیقات تکمیلی و سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
منبع: رکنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: