تاریخ انتشار: ۰۶:۰۷ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۶ نظر
حجت الاسلام پناهیان در مورد روحانی گفت: اگر نمی‌دانست، او چگونه شخصیتی است که بار‌ها در مذاکره با غرب حاضر شده و خیانت غربی‌ها را دیده و در کتاب‌های خاطراتش نوشته و بعد دوباره اعتماد می‌کند؟!

پناهیان

  رویداد۲۴ حجت الاسلام پناهیان در مورد روحانی گفت: اگر نمی‌دانست، او چگونه شخصیتی است که بار‌ها در مذاکره با غرب حاضر شده و خیانت غربی‌ها را دیده و در کتاب‌های خاطراتش نوشته و بعد دوباره اعتماد می‌کند؟! اگر یک نفر فقط در ایران اسلامی بود که باید می‌فهمید «نمی‌شود به غرب اعتماد کرد» آن شخص باید همین آقای روحانی باشد.

 حجت‌الاسلام علیر ضا پناهیان فعال سیاسی اصول گرا و از تئوریسین‌های نیرو‌های انقلاب خواستار محاکمه حسن روحانی پس از پایان دولتش شد و با این سوال که «چه کسی حاضر است روحانی را محاکمه کند؟!» از مسئولان قضایی خواست رئیس جمهور سابق را محاکمه کنند.
بیشتر بخوانید: روحانی: رییس جمهور وقت فرانسه گفت در سال ۲۰۱۳ تصمیم قطعی گرفته بودیم برای جنگ با ایران، اما شما آمدید و وعده مذاکره دادید منصرف شدیم
در بخش‌هایی از سخنرانی حجت‌الاسلام پناهیان فعال سیاسی نزدیک به ابراهیم رئیسی در اجتماع مردم خوزستان در ورزشگاه تختی اهواز آمده است: ان‌شاءالله هفتۀ بعد جشن پایان این دولت فخیمه را خواهیم گرفت، دولتی که من هنوز یک سؤال بزرگ از آن دارم: آیا آقای روحانی نمی‌دانست که نمی‌شود به غرب اعتماد کرد؟ یا می‌دانست؟

حجت الاسلام پناهیان خاطر نشان کرد: اگر نمی‌دانست، او چگونه شخصیتی است که بار‌ها در مذاکره با غرب حاضر شده و خیانت غربی‌ها را دیده و در کتاب‌های خاطراتش نوشته و بعد دوباره اعتماد می‌کند؟! اگر یک نفر فقط در ایران اسلامی بود که باید می‌فهمید «نمی‌شود به غرب اعتماد کرد» آن شخص باید همین آقای روحانی باشد.

وی افزود: وقتی در برجام اعتماد کرد و شکست خورد و معلوم شد امضای کری قابل اعتماد نیست، چرا دوباره چند روز پیش گفت که ما اگر در همین مذاکرات اخیر، در مقابل غرب کوتاه می‌آمدیم، تحریم‌ها برطرف می‌شد؟! دوباره این را گفت؟! آن‌هم در مقابل چشم ما ملّت!

این فعال سیاسی اصول گرا مدعی شد: آقای سریع‌القلم مشاور ارشد آقای روحانی، در سخنرانی رسمی‌اش که منتشر شده، گفته از اول معلوم بود برجام ناموفق است! مشاور غربگرای شما هم به شما این را گفت! شما از انقلابیون که نشنیدی، از آقای سریع‌القلم که نشنیدی، پس شما از چه کسی حرف می‌شنوی؟ چه کردی با این کشور؟ آیا کسی هست که او را محاکمه کند؟ یا بررسی کند که از نظر دارایی‌های عقلی چقدر کم دارد؟
منبع: جماران
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
اکبری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
1
2
خودت را کی محاکمه کنه،اون آپارتمان ۳۰۰متری را چگونه تصاحب کردی،با پول طلبگی که نمیشه آپارتمان خرید،حالا ببین دولت بعد برای مذاکره التماس میکنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
2
2
اگر عدالت وجود داشته باشد خودش باید به خاطر توهین ها ،مسایل مالی وچوب لایه چرخ گذاشتن ها محاکمه و محکوم شود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
2
1
آقای پناهیان خودت چی؟؟؟؟ خونه هاتو مردم فراموش نکردن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
1
0
ملت را بیچاره کرده اید , همه جناح ها وگروه ها , اف بر همگی تان , اصولگرا واصلاح طلب وچپ وراست ومیانه , خدا از شماها نگذرد , زندگی مان را به فلاکت کشاندید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
1
0
اگر قراربه محاکمه باشد همه تان باید محاکمه شوید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
1
2
این گزاره از نظر شما مهم است از نظر مردم بر عکس است مردم خواهان ارتباط با دنیا هستند تا بتوانند زندگی کنند زندگی شما که روبراست ولی مردم زندگی ندارند
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: