تاریخ انتشار: ۱۲:۵۲ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

مددی: رقم قرارداد انتقال قایدی محرمانه است/ خود مهدی دوست داشت در خارج از کشور ادامه دهد

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: ما بر اساس لیست آقای مجیدی تا الان بازیکنان را جذب کرده‌ایم و با برخی از بازیکنان هم تمدید کرده‌ایم که حتماً هواداران در جریان قرار گرفته‌اند.

مددی: رقم قرارداد انتقال قایدی محرمانه است/ خود مهدی دوست داشت در خارج از کشور ادامه دهد
رویداد۲۴ احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال در گفتگو با رسانه رسمی این باشگاه، در خصوص مهدی قایدی، گفت: حدود ۱۰ روز مذاکرات فشرده با مقامات باشگاه شباب الاهلی امارات را بر اساس تصمیم و مصوبه هیات مدیره محترم و با تایید فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال، در یک فضای کاملا حرفه‌ای برگزار کردیم. حقیقت امر این است که مهدی قایدی خیلی تمایل داشت که در فضای جدید و خارج از ایران به فوتبالش ادامه دهد، اما من هم می‌خواستم منافع باشگاه استقلال در این قضیه رعایت شود و به همین دلیل مذاکرات خود را با باشگاه الاهلی خیلی جدی ادامه دادیم. رقم قرارداد انتقال قایدی را نمی‌توانم بیان کنم، چون محرمانه است، اما فکر می‌کنم یکی از بالاترین رقم‌ها در فوتبال ایران است. از طرفی لازم می‌دانم که دوباره یاد آوری کنم که خود مهدی هم دوست داشت در خارج از کشور ادامه دهد و به نظرم فرصت مناسبی بود تا این بازیکن زمانی ترانسفر شود که برای باشگاه استقلال هم عایدی قابل توجهی داشته باشد.

مدیرعامل استقلال در ادامه و در واکنش به شایعات مطرح شده درباره ارقام پیشنهادی به قایدی عنوان کرد: توصیه من این است که رویا پردازی را کنار بگذاریم و در واقعیت کار کنیم. اسناد و نامه‌های ارسالی به باشگاه مشخص و قابل بررسی است، اما عده‌ای به دروغ مدعی پیشنهاد‌های عجیب هستند که از آن‌ها می‌خواهم اسناد آن را منتشر کنند و در غیر این صورت باید پاسخگوی تشویش اذهان عمومی در مراجع مربوطه باشند.

وی درباره بازیکنان جذب شده به استقلال هم افزود: ما بر اساس لیست آقای مجیدی تا الان بازیکنان را جذب کرده‌ایم و با برخی از بازیکنان هم تمدید کرده‌ایم که حتماً هواداران در جریان قرار گرفته‌اند. مذاکرات ما با بازیکنان مختلف که در لیست آقای مجیدی هستند ادامه دارد و نامه نگاری‌های مربوطه هم درباره آن‌ها شده است و امیدوارم در روز‌های آینده هم بتوانیم بازیکنان مد نظر ایشان را جذب کنیم.


بیشتر بخوانید: آخرین وضعیت نقل و انتقالات آبی ها/ چند بازیکن دغدغه مجیدی و استقلال


مدیرعامل استقلال در خصوص وضعیت گابریل پین دستیار خارجی مد نظر فرهاد مجیدی هم صحبت کرد و گفت: ما قرارداد آقای پین را بعد از اصلاح موارد، مجدداً برایشان ارسال می‌کنیم، اما حضور ایشان در ایران منوط به برداشته شدن قانون عدم جذب خارجی‌ها در لیگ ایران است. امیدوارم این قانون خیلی زود برداشته شود. در این رابطه با آقایان کامرانی‌فر، محمودزاده و بهاروند صحبت کردم و همه آن‌ها گفتند که منتظر ابلاغ هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در این خصوص هستند.

وی درباره تمدید قرارداد حسینی با استقلال هم گفت: به هرحال این بازیکن با اخلاق و خوش استیل استقلال به باشگاه آمد و با ما توافق کرد. او در محیطی دوستانه با ما تمدید کرد و از او که فرزند استقلال است متشکرم.

مددی در پایان درباره شایعه مذاکره‌اش با جواد نکونام گفت: این هم ساخته و پرداخته اذهان مریض است و بالاخره منافع عده‌ای در استقلال بهم خورده که هرروز یک حاشیه می‌سازند. آنقدر این شایعه مضحک است که نمی‌دانم دقیقا چه بگویم. امیدوارم فقط هوادارانمان حواسشان نسبت به این دروغ پردازی‌ها جمع باشد و تحت تاثیر قرار نگیرند.

خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال ، مهدی قائدی
نظرات شما