تاریخ انتشار: ۱۰:۰۸ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰
فرشید اسماعیلی هافبک تیم استقلال در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد، چرا که برای تمدید قرارداد با او تماسی گرفته نشده است.

فرشید اسماعیلی

رویداد۲۴ فرشید اسماعیلی هافبک تیم استقلال در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد. اسماعیلی از جمله بازیکنانی است که هنوز قراردادش را با این تیم تمدید نکرده و هیچ صحبتی هم با وی انجام نشده است.

مسئولان استقلال تمایلی به حضور اسماعیلی در استقلال را ندارند و به همین دلیل تاکنون تماسی با وی نگرفته‌اند. با این تفاسیر باید اسماعیلی را یکی از جداشده‌های قطعی استقلال در فصل جاری دانست.

فرهاد مجیدی در حاشیه اولین تمرین استقلال برای فصل جدید در مورد اینکه فرشید اسماعیلی و ارسلان مطهری که هنوز با باشگاه استقلال قراردادشان تمدید نشده است گفت: من بدون اینکه اسم بیاورم به طور کلی می‌گویم باشگاه پیشنهاد خوبی به بازیکنان داده است؛ قرارداد ۵ میلیارد تومانی و ۲ میلیارد تومان هم خارج از باشگاه. وقتی بازیکنی قرارداد ۷ میلیارد تومانی باشگاه را رد می‌کند حتماً پیشنهاد بهتری دارد.

وی تاکید کرد: من از مددی خواسته‌ام یک ریال بیشتر از این پول به بازیکنان ندهد. مسائل مالی مهم است اما عشق به پیراهن استقلال هم اهمیت دارد. اینکه بازیکن بخواهد فقط به خاطر مسائل مالی در استقلال باشد را قبول ندارم.

مجیدی گفت: هر بازیکنی ناراحت است قرارداد را امضا نکند و نیاید. عشق و تعصب در این تیم مهم است از همین بازیکنانی که تمدید کرده‌ام بپرسید. شخصاً در جلسه بودم و شفاف صحبت کردم هیچ‌چیزی جز صداقت نمی‌گویم. اکنون مبلغ قرارداد بازیکنان هم‌پست یکسان است. رضاوند و مهدی‌پور قراردادشان یکسان است. هیچ بازیکنی نباید برای باشگاه شرط بگذارد، هر کسی ناراحت است برود خانه‌اش.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: