تاریخ انتشار: ۰۲:۰۳ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۰

زایمان پنهانی دختر ۱۱ ساله!

مادری کم سن و سال در کنار نوزاد تازه متولد شده اش روی تخت بیمارستان و اینجا پایان دوران سخت بارداری این دختر نوجوان ۱۱ ساله است.

زایمان پنهانی

  رویداد۲۴ داستان غم انگیز مادران کم سن و سال، داستان جدیدی نیست و درطول تاریخ بار‌ها و بار‌ها شاهد آن بوده ایم و اخبار گوناگون مرتبط با آن را شنیده ایم و حالا در این بخش از گوناگون نمناک کمی درباره ماجرای دختر ۱۱ ساله‌ای خواهیم گفت که در سن ۱۰ سالگی باردار و ۱۱ سالگی مادر شد.

" تریسا " مادر جوانی است اهل بریتانیا که تصاویرش در کنار اخبار داغ مربوط به بارداری اش خیلی سریع و مثل یک ویروس فضای مجازی را تصرف کرد. در مورد جزئیات بارداری عجیب او حرف زیادی گفته نشد و او سعی کرد با سکوتش تمام سوالات مرتبط به این مسئله را بدون جواب بگذارد.
بیشتر بخوانید: فرار پدر و مادر بعد از مرگ عجیب نوزاد
اما فعالان اجتماعی به طور جدی پیگیر ریشه‌ی این مسئله بودند، ولی در نهایت به جایی نرسیدند. گفته می‌شود خانواده اش از بارداری او بی اطلاع بودند و او این مسئله را از آن‌ها پنهان می‌کرد و به بهانه‌های مختلف تلاش کرد تا حتی از خانه‌ای که والدینش زندگی میکنند دور بماند تا اینکه در نهایت در خفا نوزادش را بدنیا آورد.

پس از تولد نوزاد، پزشکان اطلاع دادند که حال مادر و نوزاد خوب است، اما سن پایین مادر خطرات جدی میتوانست برای او داشته باشد که خوشبختانه پیش نیامد. این اولین مادر کم سن و سال در دنیا نیست، ولی طبق آمار کم سن‌ترین مادر کشور بریتانیاست که مدتی است زندگی اش را صرف مراقبت از فرزند خود کرده.

بی توجهی برخی والدین به مسائل فرزندانشان بخصوص در سنین نوجوانی ریشه‌ی اصلی چنین مشکلاتی است که به سادگی مسیر زندگی هر فردی را دچار دگرگونی می‌کند.
منبع: نمناک
برچسب ها: زایمان ، حوادث
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: