تاریخ انتشار: ۱۶:۱۶ - ۱۲ شهريور ۱۴۰۰

بلومبرگ: گروسی به دنبال دیدار با رئیس جدید سازمان انرژی اتمی ایران است

طبق گفته دو مقام رسمی که نمی‌خواستند نامشان فاش شود، در حالی که هیچ تاریخ رسمی برای آغاز دور هفتم مذاکرات احیای توافق هسته‌ای در وین اعلام نشده است.

بلومبرگ: گروسی به دنبال دیدار با رئیس جدید سازمان انرژی اتمی ایران است

رویداد۲۴ شبکه بلومبرگ در گزارشی به نقل از منابع مطلع مدعی شد که مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به دنبال دیدار با رئیس جدید سازمان انرژی اتمی ایران درباره موضوع ایجاد دسترسی بیشتر برای بازرسان آژانس است.

به گزارش ایسنا، شبکه بلومبرگ در گزارشی نوشت: طبق گفته دو مقام رسمی که نمی‌خواستند نامشان فاش شود، در حالی که هیچ تاریخ رسمی برای آغاز دور هفتم مذاکرات احیای توافق هسته‌ای در وین اعلام نشده است، انتظار می‌رود که مذاکراتی در این زمینه در حاشیه کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی انجام بگیرد که ۲۱ سپتامبر در وین برگزار می‌شود.


بیشتر بخوانید: محمد اسلامی چهره مجهول کابینه!/ رئیس سازمان انرژی اتمی سهیمه چه کسی در دولت رئیسی بود؟


بلومبرگ در ادامه مدعی شد: رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی پیش از کنفرانس وین به دنبال دیدار با محمد اسلامی رئیس جدید سازمان انرژی اتمی ایران است.

این شبکه افزود: به گفته این دو مقام مطلع، او می‌خواهد آمادگی و تمایل تهران را نسبت به ایجاد دوباره دسترسی بیشتر برای بازرسان آژانس بیازماید که در اعتراض به تحریم‌های آمریکا از سوی ایران به آن پایان داده شده بود.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: