تاریخ انتشار: ۱۶:۱۲ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
حمید مطهری بعد از بازی آسیایی پرسپولیس در خصوص آینده خود تصمیم گیری خواهد کرد.

حمید مطهری مربی پرسپولیس

رویداد۲۴ اعضای تیم پرسپولیس این روزها در حال آماده سازی خود برای رقابت های لیگ قهرمانان آسیا هستند و تنها خبری که هر روز از باشگاه پرسپولیس منتشر می شود، اخبار مربوط به تمرینات این تیم است؛ به نوعی سرخ ها دقیقا نقطه مقابل رقیب آبی پوش خود هستند.

استقلال طی سال های گذشته همواره درگیر حاشیه های مختلف بوده و کوچک ترین درگیری ها و اختلافات در اردوی آبی، علنی و رسانه ای می شود. در آن سوی میدان همه کارشناسان معتقد هستند یکی از دلایل موفقیت پرسپولیس طی سال های گذشته این بوده که سرخ ها از بروز حاشیه های مختلف جلوگیری کردند و معمولا حاشیه های و اختلافات این تیم به صورت درون خانوادگی حل می شود.

پرسپولیس در سال جدید هم همین رویه را در پیش گرفته است؛ جذب بازیکنان مدنظر با کمترین حاشیه ممکن و جلوگیری از بروز اخبار حاشیه ای به بیرون از اردوی پرسپولیس.

با این حال تلاش سرخ ها این بار جواب نداد و از اردوی پرسپولیس این خبر به گوش می رسد که ممکن است حمید مطهری از جمع سرخ پوشان تهرانی جدا شود. گویا حمید مطهری پیشنهاد سرمربیگری یکی از تیم ها را دریافت کرده و ممکن است این بار تصمیم به جدایی بگیرد.

البته حمید مطهری، دستیار اول یحیی گل محمدی در طول سال گذشته چندین بار پیشنهاد سرمربیگری از تیم های مختلف دریافت کرده اما این بار قضیه فرق می کند؛ گویا پیشنهادی که به حمید مطهری رسیده، قراردادی سه ساله است و همین موضوع او را وسوسه کرده است.


بیشتربخوانید: سنگ فدراسیون جلوی پای پرسپولیس


طی چند روز گذشته از اطراف باشگاه پرسپولیس این شایعه به گوش رسیده بود که حمید مطهری با باشگاه پرسپولیس بر سر مسائل مالی به مشکل خورده و ممکن است از این تیم جدا شود اما پیگیری های خبرنگار طرفداری نشان می دهد شایعه جدایی حمید مطهری به علت مشکلات مالی نیست و او نسبت به پیشنهاد جدیدی که دریافت کرده وسوسه شده است.

گویا مدیران این باشگاه در تماس با حمید مطهری، به او وعده داده اند به مدت سه سال می تواند در این تیم کار کرده و ایده های خود را در این مدت با خیال راحت اجرا کند.

البته مطهری در جواب اعلام کرده فعلا تمام تمرکزش روی بازی آسیایی پرسپولیس برابر استقلال تاجیکستان است و بعد از 23 شهریور ماه در خصوص این پیشنهاد فکر خواهد کرد و جواب قطعی اش را می دهد.

پرسپولیسی ها در تمام این روزها تلاش کرده اند شایعه جدایی دستیار یحیی گل محمدی پخش نشود و در این تیم حاشیه ایجاد نکند. حمید مطهری هم برای جلوگیری از هرگونه حواشی، از مذاکره مستقیم با باشگاهی که خواهانش شده، خودداری کرده و به آن ها گفته است مذاکره را به بعد از بازی آسیایی پرسپولیس موکول کنند. بعد از بازی پرسپولیس - استقلال تاجیکستان، راحت تر می توان درباره جدایی حمید مطهری یا ادامه همکاری اش با یحیی گل محمدی نظر داد.

خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، پرسپولیس
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
سیدمحمدعلی نجفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۳
1
0
چرا مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از اون باشگاه بابت هوایی کردن مربی ای که تحت قرارداد با باشگاه پرسپولیس هست و پیشنهاد اون باشگاه غیر اخلاقی و خلاف قانونه شکایت نمیکنه
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: