تاریخ انتشار: ۱۶:۳۴ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۰

فوتبالیستی که گران‌ترین بازیکن پرسپولیس می‌شود!

باشگاه پرسپولیس و کی‌روش استنلی منتظر کمک فدراسیون فوتبال و کمیته تعیین وضعیت هستند تا همکاری خود برای فصل جدید را آغاز کنند.

 گران‌ترین بازیکن پرسپولیس

رویداد۲۴ کی‌روش در مذاکراتی که با پرسپولیس داشته روی مسائل ابتدایی قرارداد به توافق دست یافته و اکنون همه چیز در گرو این موضوع است که باشگاه پرسپولیس موفق شود رضایت فدراسیون فوتبال برای جذب بازیکن خارجی را دریافت کند.

مساله‌ای که تا به اینجا بی نتیجه مانده و نورشرق در آخرین صحبت‌هایی که داشت همچنان روی منع بکارگیری بازیکن و مربی خارجی تا زمان تسویه حساب این باشگاه و البته استقلال تاکید کرده است. با این حال باشگاه پرسپولیس امیدوار است بتواند تا پیش از سفر به تاجیکستان شرایط این انتقال را فراهم سازد.

سرمربی پرسپولیس بعد از جذب ۵ بازیکن مدنظر خود توسط باشگاه، اکنون درخواست جذب یک مهاجم خارجی داده است و نام کی‌روش استنلی را به مدیران باشگاه برای مذاکره و عقد قرارداد را داده است.

در شرایطی که پرسپولیس با توجه به پرونده بدهی‌های بین المللی خود با مشکل برای عقد قرارداد با بازیکن خارجی مواجه است، مدیران باشگاه به صورت موازی برای حل این موضوع با فدراسیون فوتبال، صحبت‌هایی نیز با کی‌روش استنلی داشته‌اند.

خبر های مرتبط
برچسب ها: پرسپولیس
نظرات شما