تاریخ انتشار: ۱۲:۵۹ - ۱۸ شهريور ۱۴۰۰

ورود بدون مجوز به مازندران ممنوع/ خطر ریزش سنگ در جاده‌های کوهستانی

سرپرست پلیس‌راه مازندران درباره ورود خودرو‌های غیربومی بدون مجوز قانونی و ریزش سنگ در محور‌های کوهستانی استان هشدار داد.

ورود بدون مجوز به مازندران ممنوع/ خطر ریزش سنگ در جاده‌های کوهستانی

رویداد۲۴ سرهنگ هادی عبادی سرپرست پلیس راه مازندران گفت: هم‌اکنون آمدوشد خودرو‌ها در جاده‌های چالوس، هراز، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون‌شهری پرحجم است.

وی افزود: هم‌اکنون شاهد بارش پراکنده باران و مه غلیظ در ارتفاعات جاده‌های کندوان محدوده، ولی‌آباد، سوادکوه محدوده گدوک و کیاسر محدوده تلمادره هستیم.

سرپرست پلیس‌راه مازندران گفت: رانندگان در هنگام تردد در این مسیر‌ها حتماً از چراغ‌های مه‌شکن استفاده و با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

وی افزود: با توجه به بارش‌های رگباری باران در محور‌های کوهستانی احتمال ریزش و سقوط سنگ در دور از انتظار نیست و رانندگان در صورت امکان از این مسیر‌ها تردد نکنند.

سرپرست پلیس‌راه مازندران با اشاره به اینکه محدودیت‌های تردد کرونایی همچنان در شهر‌های قرمز و نارنجی استان برقرار است، گفت: مأموران مستقر در مبادی ورودی استان، با اقدامات کنترل در حوزه محدودیت تردد همچنان مشغول انجام‌وظیفه هستند.

وی افزود: فقط خودرو‌های دارای مجوّز از استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و راهور ناجا اجازه ورود به مازندران رادارند.

سرپرست پلیس‌راه مازندران به رانندگان خودرو‌های پلاک غیربومی توصیه کرد: از سفر به استان بدون مجوز قانونی خودداری کرده، زیرا با اِعمال قانون و بازگرداندن خودرو به مبدأ موجه می‌شوند.

گفتنی است مرکز کنترل ترافیک پلیس‌راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش‌شماره ۰۱۱ به‌طور شبانه‌روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما