تاریخ انتشار: ۱۹:۴۰ - ۱۸ شهريور ۱۴۰۰
معاون باشگاه استقلال در مورد فسخ قرارداد محمد نادری و رشید مظاهری با آبی پوشان افشاگری کرد.

افشاگری بر علیه مظاهریرویداد۲۴ فریاد شیران بیان اینکه محمد نادری به دلیل حرف‌های غیر واقعی عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال از جمع آبی پوشان جدا شد، گفت: قرارداد نادری با باشگاه یک ساله بود نه، سه ساله. این قرارداد را برای روشن شدن افکار عمومی، منتشر می‌کنم. متاسفانه عبدیان سال گذشته به جای اینکه با محمد نادری در باشگاه استقلال قرارداد امضاء کند در کارخانه پلاستیک سازی خود در استان قزوین این کار را انجام داد. او اعلام کرد مبلغ رضایت‌نامه محمد نادری را پرداخت می‌کند.

فریاد شیران گفت: یک استوری از آقای پلاستیک فروش بی سواد در قزوین دیدم که نوشته بود "لجن دروغگو نیست، اما دروغگو لجن است". آقای عبدیان شما یک شخص دروغگو هستید و نیاز نیست درباره استقلال صحبت کنید. شما در گذشته در آکادمی حضور داشتید و به طور کلی ۲.۵ میلیارد تومان برای استقلال خرج کردید. بهتر است سکوت کنید در غیر این صورت مجبور می‌شوم فایل صوتی شما را پخش کنم.

فریاد شیران افزود: عبدیان اعلام کرد رقمی که باید برای مجوز حضور بازیکن اسبق پرسپولیس در استقلال پرداخت کنیم ۲۰۰ هزار یورو است در حالی که رقم واقعی رضایت‌نامه نادری ۵۰ هزار یورو بود. سوال من از او این است که چرا باعث ضرر ۱۵۰ هزار یورو شده است. شما وعده‌های تو خالی به نادری دادی. این بازیکن که از نظر فنی و اخلاقی در سطح بالایی قرار داشت به واسطه وعده‌های عملی نشده شخص شما از استقلال رفت. این بازیکن دوست داشت همچنان به بازی در استقلال ادامه دهد.

فریاد شیران توضیح داد: پس از استعفای من از آکادمی باشگاه استقلال، عبدیان طی تماسی با من حدود ۲ ساعت از احمد مددی بدگویی و از من در‌خواست کرد مقابل او جبهه بگیرم. آقای عبدیان شما رضایت‌نامه ۵۰ هزار دلاری را به مبلغ ۲۰۰ هزار دلار رساندی و باعث ضرر باشگاه استقلال شدی و حالا در آستانه بازی حساس با الهلال عربستان برای تیم جوسازی می‌کنی! در این مقطع حساس که استقلال به آرامش و همدلی نیاز دارد شما می‌خواهی به نفع خودت حرف بزنی تا در رسانه‌ها حضور داشته باشی! اگر خیلی به شهرت علاقه داری من می‌توانم بستری را فراهم کنم تا در یکی از شبکه‌های تلویزیونی درباره تخصصی که داری حرف بزنی نه اینکه استقلال را به حاشیه بکشانی.

او افزود: برخی از افراد لحظه شماری می‌کنند تا استقلال در بازی با الهلال عربستان شکست بخورد. هواداران استقلال دشمنان تیم خود را بشناسند و بدانند برخی از دوستان هستند که از احساسات پاک آن‌ها سوءاستفاده می‌کنند. هویت اصلی باشگاه استقلال ساختمان آن است. ما مثل برخی از آقایان در هتل و یا کارخانه پلاستیک فروشی قرارداد امضاء نکردیم.


بیشتر بخوانید: یحیی گل محمدی استقلالی‌ها را فریب داد


معاون استقلال بیان کرد: باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات تلاش کرد تا بازیکنان مورد نظر فرهاد مجیدی را جذب کند و در این راه تا حد زیادی موفق عمل کرد. لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی فولاد، تنها بازیکنی از فهرست سرمربی استقلال بود که با او قرارداد امضاء نشد.

فریاد شیران در خصوص فسخ قرارداد رشید مظاهری افزود: او با احساسات و عواطف هواداران استقلال بازی کرد و دنبال منافع مالی خود بود. بازیکنی که به استقلال و هواداران تعصبی ندارد جایگاهی در این تیم نخواهد داشت. این دروازه‌بان، پیراهنی را می‌پوشید که زمانی بر تن مرحوم ناصر حجازی اسطوره باشگاه استقلال بود و وقتی این پیراهن را در اختیار دارید باید ذره‌ای از معرفت حجازی را داشته باشید.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: