تاریخ انتشار: ۰۹:۰۰ - ۳۱ شهريور ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در برابر سلاح‌های هسته‌ای رژیم صهیونیستی مهر سکوت بر لب زده است؛ آژانس به نحوی رفتار کرده که در دنیا ماموران آن‌ها را عناصر سیا و موساد می‌دانند.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی

رویداد۲۴ حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختلاف آمریکا و فرانسه در موضوع فروش زیر دریایی‌های هسته‌ای به استرالیا و سکوت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اظهار داشت: اگر آژانس بین المللی انرژی اتمی بنا دارد که گزارش فنی در امورات هسته‌ای دنیا بدهد، چرا درباره قرارداد خرید زیردریایی هسته‌ای سکوت کرده است و آقای گروسی که با اندک گزارش در برخی رسانه‌هایی که توسط افراد مسأله‌دار تغذیه می‌شوند فورا حساسیت‌اش برانگیخته می‌شود چرا در موضوع توسعه زیردریایی هسته‌ای در دنیا سکوت کرده و به یک عنصر تماشاچی تبدیل شده است.

وی افزود: این سکوت چه معنایی دارد؟ آیا وجدان‌های بیدار هنوز در دنیا وجود دارند و رسانه‌های هوشیار و مستقل که در مقابل اشاعه آشکار سلاح هسته‌ای فریاد برآورند؟ آیا وجدان‌هایی هستند که در مقابل فاجعه تخصیص ۵۲ میلیارد دلار برای خرید زیردریایی هسته‌ای که سلاح ممنوعه محسوب می‌شود ایستادگی کنند؟ آیا کره زمین و بشریت ظرفیت پذیرش این حجم عظیم زرادخانه‌های هسته‌ای را دارد.

عضو هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: آژانس بین المللی انرژی اتمی در برابر رژیم صهیونیستی و تخلفات آشکارش ساکت است و مهر سکوت بر لب گرفته است؛ آژانس در مقابل آزمایشگاه‌های خارج از عرف بعضی از کشور‌های دیگر مانند فرانسه، انگلیس، آمریکا و برخی کشور‌های اقماری آن‌ها ساکت است، ولی در برابر اقدامات مخالفان آمریکا سریعا موضعگیری می‌کند.


بیشتر بخوانید: فاصله یک ماهه ایران با تولید سوخت بمب اتم یا فشار بر تهران/ بازگشت به برجام امکان پذیر است؟


سلیمی گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی باید از لاک فعلی خود خارج شود و پوست بیندازد و سایر نهاد‌های بین المللی هم باید پرواز کنند و به اوج استقلال برسند و از این زندگی‌ای که به دست خودشان ساخته‌اند که صرفا حرف‌های سازمان سیا که به آن‌ها دیکته می‌شود درون ذهن‌شان وجود دارد خارج شوند.

عضو هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: امروز متأسفانه آژانس بین المللی انرژی اتمی به نحوی رفتار کرده که در دنیا به آن‌ها به عنوان عنصر سیا و موساد نگاه می‌شود.

وی افزود: جاسوسان هسته‌ای در قالب بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی مرتب به ایران رفت و آمد دارند و اطلاعات ما را برده‌اند و دیگر چیز محرمانه‌ای برای ما باقی نگذاشته‌اند؛ چرا باید آژانس بین المللی انرژی اتمی تبدیل به مامور جاسوسی تبدیل شود، این در حالی است که نگاه افکار عمومی دنیا به جاسوسان نگاهی نفرت آمیز است و آژانس اکنون به این عنصر تبدیل شده است.

وی افزود: افراد مستقل به شدت از رفتار همراه با جاسوسی آژانس بین المللی انرژی اتمی نفرت دارند.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
0
0
به والله راست میگه این اقااا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
0
0
احسنت احسنت کاملا درسته من هم نظرم همینه
اژانس جاسوس غربیها واسرائیل است واقعا ما دیگه هیچ اطلاعات محرمانه ای نداریم
واین مسئله درد اورترین موضوعیه که ذهن مارو سباته میکشد و وبدترین فشار را به ایرانی ها ماوردداسرائیل داشت ۷ودشو به درودیوار میزد که ایران داره بمب اتم وهسته ای میسازه
درست وقتی که اژانس باایران توافق کردن
اروم شد
چراکه خود اژانس جاسوس اسراییله وغربیهاست واطلاعات رو بدستشو میرسونه وبه همین دلیل انگار اسراییل مسکن قوی رو تزریق کرده بعداراز اون موافقتنامه اروم شد
چرا؟؟
چون براحتی اطلاعات رو میگیره توسط ماماران جاسوس اژانس


مثل روز روشنه
اگه ای
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: