تاریخ انتشار: ۱۰:۰۸ - ۱۵ مهر ۱۴۰۰
دروازه بان استقلال می‌گوید برای جدایی از این تیم مطیع تصمیم باشگاه و فرهاد مجیدی است.

جدایی خرید جدید استقلال؟ پای فرهاد مجیدی به میان آمد
رویداد۲۴ یکی از موضوعاتی که درباره استقلال طی روز‌های گذشته وجود داشته، مساله مربوط به علیرضا رضایی دروازه بان جوان این تیم است. بعد از بازگشت رشید مظاهری به تمرینات استقلال و ماندگاری سیدحسین حسینی، احتمال اینکه به علیرضا رضایی دروازه بان تازه وارد آبی‌ها بازی نرسد، زیاد به نظر می‌رسد.

درباره رضایی بحث‌هایی مبنی بر جدایی اش به صورت قرضی به وجود آمده، اما این دروازه بان هنوز در تمرینات استقلال حاضر است و کارش را جلو می‌برد. رضایی که از چند تیم پیشنهاد‌هایی هم دارد، حالا منتظر تصمیم مسئولان باشگاه استقلال است و باید دید چه اتفاقی در روز‌های آینده رخ می‌دهد.

نکته مهم این است که رضایی خودش هم همه چیز را به باشگاه سپرده است. او در این خصوص به خبرنگار ما گفت: «من با استقلال قرارداد دارم و تابع باشگاه هستم. هر تصمیمی بگیرند می‌پذیرم.»

او در پاسخ به این پرسش که آیا صحبتی با مجیدی درباره جدایی اش انجام داده، گفت: «چند بار با آقافرهاد صحبت کردم و قرار است بازهم در این خصوص حرف بزنیم. همانطور که گفتم تابع آقای مجیدی و باشگاه هستم.»

رضایی درباره اینکه با ماندن در استقلال شانس زیادی برای بازی ندارد، افزود: من برای رشید مظاهری و سیدحسین حسینی احترام قائلم و کارم را انجام می‌دهم. همیشه گفته ام که از رقابت کردن نمی‌ترسم وکارم را جلو می‌برم. امیدوارم هر اتفاقی که رخ می‌دهد به صلاح استقلال و خودم باشد».

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: