تاریخ انتشار: ۰۰:۰۳ - ۲۷ مهر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۳ نظر
احمد علیرضابیگی در گفتگو با رویداد۲۴:
احمد علیرضا بیگی که یکی از همراهان محمود احمدی نژاد در سفر به دوبی بوده، اتفاقاتی که در جریان سفر رخ داده را برای رویداد۲۴ تعریف کرده و می‌گوید: اطلاعات سپاه با امارات هماهنگی داشت.

احمدی نژاد اکسپوری دوبی

رویداد۲۴  میثم سعادت: احمد علیرضابیگی نماینده تبریز و یکی از حامیان محمود احمدی نژاد یکی از چند نفر معدود حلقه نزدیک رئیس جمهور پیشین کشورمان است که در سفر به دوبی با احمدی نژاد همراه بوده است. علیرضابیگی درباره این سفر و جزییات آن با رویداد۲۴ گفت‌وگو کرده و می‌گوید: خیلی سعی کردند از این سفر جنجال و حاشیه بسازند و مثلا بگویند احمدی نژاد به غرفه اسرائیل رفت یا از امارات دیپورت شد، در حالیکه تمام اینها دروغ بود زیرا حضور در تمام غرفه‌ها با هماهنگی تیم حفاظت سپاه ایران و پلیس امارات بود و از سوی دیگر بلیت برگشت تیم هم مشخص بود و بحث دیپورت، موضوعی بود که برای تخریب احمدی نژاد مطرح شد.

علیرضابیگی درباره امنیت سفر گفته «امنیت سفر با اطلاعات سپاه ایران بود و در امارات هم با اطلاعات (استخبارات) امارات بود و در تمام مراحل حتی قبل از سفر این دو نهاد با هم هماهنگی و همکاری داشتند.

او می‌گوید: هزینه سفر به صورت شخصی بود و ما خودمان هزینه هتل و دیگر هزینه‌ها را پرداخت کردیم اما هزینه تیم حفاظت برعهده دولت بود چون همیشه با آقای احمدی نژاد همراه هستند.

علیرضابیگی همچنین جزییات جالبی از غرفه ایران در اکسپوری دوبی روایت کرده است؛ مثلا اینکه در تمام کشورها نمادهایی برای برقراری ارتباط وجود داشت؛ مثلا در فرانسه از انقلاب فرانسه آغاز شده بود و این هویت در قالب موزه لوور دیده می‌شد یا مثلا در عمان از نماد دو درخت استفاده شده بود که به شکلی زیبا آن را حتی به فضانوردی پیوند زده بودند یا مثلا در غرفه خود امارات از این نماد استفاده شده بود که چگونه از بادیه نشینی به اینهمه پیشرفت و رفاه رسیده‌اند، اما در غرفه ایران یک فیلم پخش می‌شد و سکنجبین و پسته و ... گذاشته بودند و از ما هم پذیرایی خوبی کردند.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۷
0
2
بعد از کرونا؟ شما وارد بعدش شدید ما داریم هنوز میمیریم!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۷
1
1
داستان حضرات مصداق بارز چوپان دروغگو است از بس دروغ گفتید راست هم بگویید دیگر مردم حرف های شماهارا باور نمی کنند و این بزرگترین خسارت شماهاست که هنوز متوجه اثرات سوء آن نشده اید تا می توانید دروغ بگویید چون به اضمحلال خود نزدیکتر می شوید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۸
0
0
دیگه زیادی همش نزنید ،حالمون از این همه دروغ در تمام حاکمیت به هم میخوره!! این هم دیگه حناش رنگ نداره بهتره بره با همون خانوما عکس یادگاری بگیره!!!
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: