تاریخ انتشار: ۱۸:۲۵ - ۲۷ مهر ۱۴۰۰
به زودی تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس شروع خواهد شد.

پرسپولیس تهرانرویداد۲۴ با توجه به تغییر دولت و روی کار آمدن وزیر جدید ورزش، تغییرات در بدنه مدیریتی سرخابی‌ها محتمل بود. در حال حاضر تکلیف استقلال با انتخاب آجورلو روشن شد و این تیم به ساحل آرامش رسید.

اما تغییرات در پرسپولیس نیازمند روشن شدن شرایط سرخ‌پوشان در لیگ قهرمانان آسیا بود که با توجه به حذف سرخ‌پوشان از لیگ قهرمانان آسیا و نارضایتی هواداران این تیم از ناهماهنگی‌های مدیریتی این باشگاه قبل از اعزام به عربستان، شرایط برای تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس محتمل و قریب الوقوع به نظر می‌رسد.

به احتمال زیاد تا پایان هفته یا تا اوایل هفته آینده حکم مدیرعامل جدید پرسپولیس صادر می‌شود. صدری به علت بازنشستگی نمی‌تواند مدیرعامل باشد؛ اما بررسی‌ها حاکی از آن است که احتمال باقی مانده وی به عنوان رییس هیئت مدیره پرسپولیس بسیار زیاد است.

به احتمال زیاد همزمان با انتخاب مدیرعامل، دو عضو هیئت مدیره پرسپولیس نیز تغییر خواهند کرد؛ دو عضوی که به نظر می‌رسد بیشتر در فاز اقتصادی فعال هستند. به نظر می‌رسد حضور این دو عضو برای جبران مشکلات مالی پرسپولیس باشد.


بیشتر بخوانید: بازیکن جدید پرسپولیس اولویت آخر یحیی شد!


گفتنی است در حال حاضر حساب باشگاه پرسپولیس به دلیل بدهی به یک آژانس هواپیمایی بسته است. همچنین پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه نیز به واسطه شکایت گابریل کالدرون سرمربی سابق پرسپولیس بسته شده است.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: