تاریخ انتشار: ۲۲:۱۸ - ۲۹ مهر ۱۴۰۰

وزیر کشور: کشور امام زمان را باید اینگونه اداره کنیم

وزیر کشور عصر امروز، ۲۹ مهر ماه، در مراسم تودیع و معارفه استاندار خراسان رضوی گفت: خراسان نام بزرگی است که باید به پا خیزد و نه تنها خود را با قدرت اداره کند بلکه به سایر نقاط نیز کمک نماید.

وزیر کشور

رویداد۲۴  احمد وحیدی، وزیر کشور عصر امروز، ۲۹ مهر ماه، در مراسم تودیع و معارفه استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه خراسان نام بزرگی است که باید به پا خیزد و نه تنها خود را با قدرت اداره کند بلکه به سایر نقاط نیز کمک نماید، اظهار کرد: لازم است کشور امام زمان (عج) را اینچنین اداره کنیم.

به پناهندگان افغان توصیه می‌کنیم در کشور خود بمانند

وزیر کشور با اشاره به حضور شهروندان افغانستانی در کشور عنوان کرد: در شرایط کنونی کشور پذیرای ۳.۵ میلیون افغان است که دچار ظلم شده و ایران را به عنوان پناهگاه خود انتخاب کرده اند. البته ایران همیشه پذیرای میهمانان خویش بوده، اما به این عزیزان توصیه می‌کنیم در کشور خودشان بمانند و آن را آباد کنند، چون آنجا نیز سرزمین اسلام است. ما هم در آنجا به آنان کمک خواهیم کرد.
بیشتر بخوانید: واکنش یک فعال سیاسی به سخنان وزیر کشور: بیایید از سازمان ملل هم خارج شویم
وحیدی در خصوص اقدامات دولت جهت توسعه واکسیناسیون عنوان کرد: پیشتر عده‌ای می‌گفتند واردات واکسن وابسته به این است که فلان مشکل حل شود، اما امروز این حجم انبوه از واکسن وارد کشور شده و مشکلی هم رخ نداد. امروز بیش از ۷۰ درصد مردم حداقل یک دوز از این واکسن‌ها را تزریق کرده اند. ما نباید مردم را ناامید کنیم که حس کنند باید به دیگران امیدوار باشند.
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: وزیر کشور ایران
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: