تاریخ انتشار: ۰۹:۲۵ - ۱۹ آبان ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه بررسی رتبه‌بندی معلمان در این کمیسیون نهایی شد و به زودی تکلیف آن در صحن علنی مجلس مشخص می‌شود، گفت: قانون رتبه‌بندی معلمان در ماه‌های آینده با 25 هزار میلیارد تومان اجرا خواهد شد.

نماینده مجلس زمان اجرای طرح رتبه بندی معلمان را پیش بینی کرد

رویداد۲۴ محمدرضا احمدی نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، درباره آخرین وضعیت لایحه رتبه‌بندی معلمان گفت: بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون آموزش تمام شده و تقدیم هیأت رئیسه شده است.

وی افزود: در هفته‌های آینده لایحه رتبه‌بندی در دستور کار صحن علنی مجلس قرار دارد و ان‌شاء‌الله در نهایت با رأی موافق نمایندگان به تأیید صحن علنی برسد.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: اختلاف‌نظراتی که در ا ین موضوع وجود دارد مربوط به اعتبار و بودجه اجرای رتبه‌بندی معلمان و همچنین زمان اجرای آن است و تلاش کردیم با تجیمع نظرات مجلس و دولت به جمع‌بندی مشترکی در بخش‌های مختلف این لایحه برسیم.

احمدی گفت: در جمع‌بندی نهایی دولت از اعتبار ۲۵ هزار میلیارد تومانی برای اجرای رتبه‌بندی معلمان خبر داد و مجلس هم از این رقم استقلال کرد که امیدوارم هرچه سریع‌تر به تصویب نهایی صحن علنی مجلس رسیده و مورد موافقت شورای نگهبان هم قرار گیرد و تبدیل به قانون شود. اما در هر صورت زمان اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان در نیمه دوم سال جاری است. هرچند که باید سریعاً آیین‌نامه اجرایی آن هم به تصویب برسد.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۹
0
0
فقط معلم چون از وجود معلم میترسن ما تامین اجتماعی با سیویک سال کار در سد سازی به عنوان فورمن چهار تومان میگیرم خدا گواه برا ده روز فقط ده روز
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: