تاریخ انتشار: ۱۷:۱۱ - ۲۹ آبان ۱۴۰۰

برنامه جنجالی ژاوی برای قدیمی‌های بارسا

سرمربی بارسلونا برای بازیکنان قدیمی این تیم برنامه دارد.

ژاوی

رویداد۲۴  ژاوی هرناندز، بازیکن و هافبک سابق لاروخا و بلوگرانا که به عنوان سرمربی جدید کاتالان‌ها به نیوکمپ بازگشته و روی نیمکت هدایت تیم بارسلونا نشسته است، برای سرخیو بوسکتس و جوردی آلبا و جرارد پیکه، سه بازیکن کلیدی، کهنه کار و با سابقه‌ی کاتالان‌ها برنامه‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته و قصد دارد تا این برنامه‌ها را در خصوص این سه بازیکن به مرحله‌ی اجرا در بیاورد. طبق این برنامه ها، این بازیکنان در طول مدت زمان یک هفته، فقط در یک مسابقه حاضر خواهند بود و در طول بازه‌ی زمانی هفت روزه، در بیشتر از یک دیدار شرکت نخواهند کرد.

این به این معنی است که اگر قرار باشد تا بارسلونا در طول مدت زمان یک هفته، دو مسابقه در چهارچوب رقابت‌های مختلف برگزار نماید، این سه بازیکن به ترتیب با اریک گارسیا، آلخاندرو بالده و نیکو جایگزین خواهند شد.


بیشتر بخوانید: ژاوی علیه پیکه؟


هدف ژاوی هرناندز از این برنامه ریزی‌ای که در نظر گرفته، بسیار روشن است؛ اولا در صورت اجرای این برنامه ها، این بازیکنان همیشه از نظر بدنی آماده خواهند بود و کمتر آسیب پذیر خواهند بود و دچار مشکلات مربوط به مصدومیت خواهند شد. ثانیاً در صورت اجرای این برنامه ها، بازسازی تیم بارسلونا نسبت به حالت عادی قبلی، کمی روان‌تر پیش خواهد رفت.

منبع: منیبان
خبر های مرتبط
برچسب ها: تیم بارسلونا
نظرات شما