تاریخ انتشار: ۱۱:۴۹ - ۰۱ آذر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۴ نظر
معاون پارلمانی رئیس جمهور:

دولت در همین مدت کوتاه کارنامه موفقی داشته/ بدهی‌های بسیار زیادی به دولت سیزدهم رسیده

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت که دولت در همین مدت کوتاه کارنامه موفقی داشته است. همه دیدیم که دولت در بحث واکسیناسیون عمومی و گشایش‌های اقتصادی اقدامات خوبی را انجام داده و همه بخش‌های دولت در این زمینه فعال هستند.

دولت در همین مدت کوتاه کارنامه موفقی داشته/ بدهی‌های بسیار زیادی به دولت سیزدهم رسیده

رویداد۲۴ سید محمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور در واکنش به اظهارات اخیر برخی از اصلاح‌طلبان مبنی بر اینکه رئیسی باید گزارش عملکرد ۱۰۰ روزه دولت را ارائه دهد، گفت: دولت برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت برای رفع مشکلات کشور دارد.

 وی بیان کرد: ما باید عملکرد هشت ساله دولت روحانی را مدنظر قرار دهیم و علیرغم اینکه آن‌ها وعده‌های زیادی دادند، همه دیدیم که نتیجه چه شد. الان بدهی‌های بسیار زیادی به دولت سیزدهم رسیده است و هر ماه دولت مبالغ زیادی را برای تسویه بدهی‌های دولت سابق پرداخت می‌کند.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور متذکر شد: باید این مسئله را هم مورد توجه قرار داد که وزرا از سوم شهریور آغاز به کار کردند و باید به دولت فرصت داده شود تا همه مسئولان اجرایی خود به ویژه در استان‌ها را مستقر کند که این کار تا حدی زمانبر است.

حسینی تاکید کرد: دولت در همین مدت کوتاه کارنامه موفقی داشته است. همه دیدیم که دولت در بحث واکسیناسیون عمومی و گشایش‌های اقتصادی اقدامات خوبی را انجام داده و همه بخش‌های دولت در این زمینه فعال هستند.

وی اظهار داشت: جلسات هماهنگی بین وزرا و دیگر مسئولان دولت هر هفته تشکیل می‌شود و شخص رئیس‌جمهور دغدغه جدی برای رفع مشکلات معیشتی مردم دارد. البته تمرکز دولت فقط رفع مشکلات اقتصادی کشور نیست بلکه دولت برنامه‌هایی برای رفع مسائل اجتماعی، سیاسی و فرهنگی کشور هم دارد.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور اظهار داشت: همه وزرا و دولتمردان موظف شده‌اند که راهکاری برای رفع مشکلات معیشتی جامعه در نظر بگیرند و باید گزارش عملکرد خود را به دولت و مردم ارائه دهند. اقشار مختلف جامعه، آسیب‌های فراوانی به ویژه از لحاظ معیشتی دیدند. در دو سال اخیر به دلیل شیوع بیماری کرونا، گرفتاری و مشکلات مردم بیشتر شده و دولت نیز تمام توان خود را برای بهبود وضعیت کشور به کار گرفته است. ما نیز به دنبال این هستیم که شرایط کشور روز به روز بهبود یابد.

حسینی متذکر شد: همچنین برخی از شورا‌های عالی کشور در چند سال گذشته تشکیل جلسه نداده بودند که رئیس‌جمهور از ابتدای شروع به کار خود پیگیر تشکیل این جلسات بود و تاکنون هم برخی از این شورا‌ها با حضور شخص رئیس‌جمهور تشکیل جلسه داده‌اند. این مسائل نشان‌دهنده آن است که دولت عزم جدی برای رفع مشکلات کشور دارد.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
0
0
بله خب اقداماتش موثر بودن با انتصابات نظامیان به سمت های استانی و پخش کردن سهم پوشش دهندگان خیلی به وضع اقتصادی کشور کمک کردن با این اقدامات به اصطلاح موثر باید منتظر شکوفایی اقتصاد هم باشیم
نادر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
0
1
وقتی خودتون به خودتون نمره بدید معلومه که راضی هستید!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
0
0
اقای معاون مثل اینکه یادت رفته وقتی دولت احمدی نژاد رفت چقدر قرض گذاشته بود ووقتی که امد با صندوق ارزی انباشته از دلار وارز یا خیلی فراموشکاری یا خودت را به.......
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
0
0
خوب ازاعصای همین دولت ریسی که دردولت احمدی نزادبودن ودرتحریم نبودن ونفت ۱۴۰دلاری فروختن به دولت روحانی دربدو کارچی رسیده که الان این اقاوزیردولت احمدی نزاددارد انتقادمی کند ؟
نظرات شما