تاریخ انتشار: ۱۸:۴۳ - ۰۸ آذر ۱۴۰۰

فرهاد مجیدی: ۲ پنالتی ما را نگرفتند، ولی تاثیری در نتیجه ندارد!

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:داور ۲ پنالتی را نگرفت، ولی این کار داور تاثیری در نتیجه بازی ندارد!

اعتراض فرهاد مجیدی به داوری دیدار استقلالرویداد۲۴ فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از دیدار نفت آبادان و استقلال اظهار داشت: بازی خوبی در کل برگزار شد و به ما اندازه 6 بازی قبل ایجاد موقعیت کردیم ولی از فرصت‌هایمان استفاده نکردیم. نفت با یک ضربه ایستگاهی یک امتیاز از ما گرفت. البته داور 2 پنالتی را نگرفت ولی این کارِ داور تاثیری در نتیجه بازی ندارد!

وی افزود: انتخاب او با توجه به اتفاقات 2 سال پیش را نمی‌دانیم ولی هیچ اشکالی ندارد.می شد یک بازی دیگر را به آقای اکبریان بدهند ولی این 2 پنالتی هیچ تاثیری در نتیجه بازی ندارد.

سرمربی تیم استقلال در پاسخ به این سوال که آیا از بازیکنان خارجی تیمش راضی است یا خیر گفت: من از همه بازیکنانم راضی هستم و فقط در زدن ضربات آخر دقت نکردیم. همانطور که گفتم به اندازه 6 بازی گذشته مان فرصت ایجاد کردیم.


بیشتر بخوانید: کنایه تند یک پرسپولیسی به وزیر ورزش!


مجیدی در خصوص اینکه چه شناختی از نفت آبادان داشت گفت: من بازی این تیم با پرسپولیس و دیدار این تیم با گل گهر را دیده بودم. این تیم جوانان خوبی دارد و در ادامه برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

خبرنگاری سوال کرد که شما از چه فرمولی استفاده کردید که از بازیکنان خارجی تیمتان استفاده کردید گفت: در مورد بازی اگر سوالی دارید من در خدمت هستم. این موضوعات در حیطه وظایف من نیست.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: