تاریخ انتشار: ۱۸:۱۰ - ۱۱ آذر ۱۴۰۰

بادامکی: جدایی ها، اثری در موفقیت پرسپولیس ندارد

بادامکی در خصوص دیدار روز شنبه پرسپولیس و استقلال توضیح داد: به نظر من روز شنبه شاهد یک بازی نزدیک باشیم و با توجه به شرایطی که دو تیم دارند فکر می‌کنم اولویت هر دو تیم نباختن گل نخوردن باشد، ولی دو تیم مهره‌ها و کادرفنی خوبی دارند و امیدوارم که بتوانیم احتیاط را کنار بگذاریم و بازی‌های جذابی ببینیم.

نظر حسین بادامکی درباره پرسپولیسرویداد۲۴ حسین بادامکی می‌گوید که پرسپولیس با استفاده بهتر از موقعیت‌هایش، استقلال را شکست خواهد داد.

حسین بادامکی درباره وضعیت پرسپولیس در آستانه دربی پایتخت اظهار داشت: خدا را شکر پرسپولیس شرایط خوبی دارد. بعد از دو تساوی و باختی که پرسپولیس داشت متاسفانه مقداری شرایط را برای این تیم سخت کردند هرچند در آن زمان هم اتفاق خاصی نیفتاده بود، اما بعد از دو برد اخیر، شرایط از نظر روحی و روانی خیلی بهتر شده و تیم آماده بازی دربی است.

وی در مورد عملکرد خط حمله پرسپولیس در دو بازی اخیر گفت: با وجود اینکه دو برد اخیر پرسپولیس با نتیجه ۱-۰ بوده، اما من فکر می‌کنم ۱-۰ هم نتیجه خیلی خوبی است و ما نباید توقع داشته باشیم پرسپولیس سه یا چهار گل بزند. اگر به نتایج بازی‌های دیگر هم نگاه کنید در همین هفته چند بازی با تساوی بدون گل به پایان رسیده و آمار گلزنی در لیگ پایین است به خصوص که همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس انگیزه دارند و از نظر دفاعی خیلی کار می‌کنند و راه‌های نفوذ را می‌بندند. قطعا خط حمله پرسپولیس هم دوباره شرایط آرمانی خود را به دست می‌آورد و بهتر می‌شود.

بادامکی در خصوص دیدار روز شنبه پرسپولیس و استقلال توضیح داد: به نظر من روز شنبه شاهد یک بازی نزدیک باشیم و با توجه به شرایطی که دو تیم دارند فکر می‌کنم اولویت هر دو تیم نباختن گل نخوردن باشد، ولی دو تیم مهره‌ها و کادرفنی خوبی دارند و امیدوارم که بتوانیم احتیاط را کنار بگذاریم و بازی‌های جذابی ببینیم.

او با اشاره به عملکرد استقلال در بازی‌های اخیر تصریح کرد: استقلال تیم خوب و پرمهره‌ای است و بازیکنان خیلی خوبی دارد و شرایط خوبی هم دارند. درست است که چهار بازی مساوی کرده‌اند، ولی شرایطشان خوب است. فکر می‌کنم که بازی پرسپولیس مقابل این تیم خیلی بازی سختی باشد.

پیشکسوت پرسپولیس در واکنش به اعتراض تیم‌ها به داوری و اینکه برخی معتقد بودند انتخاب داور خارجی برای دربی تصمیم بهتری است، عنوان کرد: من موافق حضور داور خارجی در دربی‌ها نیستم. همین داور‌ها زحمت می‌کشند و متاسفانه هجمه‌ای به راه افتاده که از نظر اعتماد به نفس و شرایط روحی و روانی داور‌های ما پایین آمده‌اند و این در کار آن‌ها تاثیرگذار است. باید این نکته را هم در نظر گرفت که نسل داوری ما در حال تغییر دست و طبیعی است که اشتباهات هم بیشتر شود. امیدوارم که کمیته داوران و دپارتمان داوری آموزش‌ها را بیشتر کند و همه تلاشش را بکند که انشاالله داورانی را به کار بگیرد که کمترین اشتباه را داشته باشند.


بیشتر بخوانید: خطر بزرگ بیخ گوش پرسپولیس


وی در خصوص تاثیر غیبت سید جلال و احسان پهلوان در دربی گفت: سیدجلال حسینی کاپیتان تیم است و مهره بسیار تاثیرگذاری است و احسان پهلوان هم یکی از بازیکنان خوب پرسپولیس است، ولی من فکر می‌کنم که بازیکنان جایگزین شرایط خیلی خوبی دارند و مهم‌تر اینکه یک ویژگی مهم پرسپولیس در چند فصل اخیر این است که با وجود اینکه این تیم هر فصل چند بازیکن خوب را از دست داده، ولی بازیکنان جایگزین به خوبی جای بازیکنان اصلی را پر کرده‌اند و پرسپولیس کمترین مشکل را از این ناحیه احساس کرده است. امیدوارم بازیکنانی هم که در دربی به جای سیدجلال و پهلوان بازی می‌کنند شرایط خوبی داشته باشند و بتوانند به پرسپولیس کمک کنند.

بادامکی در پایان در پیش بینی از دربی اظهار داشت: پیش بینی این بازی سخت است و احتمالا بازی نزدیکی ببینیم. امیدوارم که بازی محتاطانه نباشد، ولی تک موقعیت‌هایی که تیم‌ها به دست می‌آورند تعیین کننده است. امیدوارم پرسپولیس بتواند بهتر از موقعیت هایش استفاده کند و بتواند برنده این بازی باشد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: پرسپولیس تهران
نظرات شما