تاریخ انتشار: ۱۴:۵۶ - ۱۰ آذر ۱۴۰۰

خطر بزرگ بیخ گوش پرسپولیس

گلر کروات پرسپولیس طلب زیادی از این باشگاه دارد و تنها بازیکنی است که در این فصل دریافتی نداشته است.

دروازه بان پرسپولیس

رویداد۲۴ بوژیدار رادوشویچ گلر کروات پرسپولیس طلب زیادی از باشگاه پرسپولیس دارد. با اینکه سرپرست باشگاه پرسپولیس پیش از این به رادو و مدیربرنامه‌هایش قول داده بود تا مطالبات او را نیز مانند سایر بازیکنان پرداخت کند اما شنیده‌ها حکایت از این دارد که هنوز پولی به رادو پرداخت نشده و مشکلات رادو با این باشگاه به قوت خود باقی است و او تنها بازیکن پرسپولیس از فصل گذشته است که هنوز موفق به دریافت مطالبات فصل گذشته و همچنین قرارداد فصل جدیدش نشده است.

رادو 20 درصد از قرارداد فصل گذشته‌اش را طلب دارد و در فصل جدید نیز موفق به دریافت 5 درصد قراردادش در دور اول پرداختی‌ها به بازیکنان پرسپولیس نشده است.

گلر کروات پرسپولیس که ششمین فصل حضور در این تیم را سپری می‌کند در فصل گذشته و در مقطعی با ابراهیم شکوری و جعفر سمیعی به شدت دچار مشکل شده بود و قصد داشت از این باشگاه به فیفا شکایت کند اما اختلاف او با مدیران وقت باشگاه با وساطت گل‌محمدی حل و فصل شد تا قرمزها درگیر یک پرونده حقوقی جدید نشوند.

دیروز شایعه شد در صورتی که مدیران باشگاه پرسپولیس تا روز دربی مطالبات او را پرداخت نکنند این احتمال وجود دارد او مسیر اواخر فصل گذشته را طی کند و برای دریافت مطالباتش ابتدا ایران را ترک کرده و سپس با شکایت به فیفا اقدام به دریافت کل مبلغ قراردادش از قرمزها کند.

حتی شایعه شده رادو برادر، همسر و فرزندش که در ایران حضور داشتند را به کرواسی فرستاده و این موضوع می تواند موضوع را پیچیده کند.

حال باید دید این موضوع صحت دارد یا خیر و اینکه واکنش باشگاه پرسپولیس در این خصوص چه خواهد بود.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما