تاریخ انتشار: ۰۹:۱۴ - ۱۲ آذر ۱۴۰۰

ادعای جنجالی پیروانی/ چه تیمی را قرار است جانشین پرسپولیس کنند؟

افشین پیروانی در روز بازی با نفت مسجد سلیمان حرف‌هایی زد که در سایه تأخیر این دیدار و دعوای سازمان لیگ و شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی قرار گرفت.

ادعای جنجالی پیروانی/ چه تیمی را قرار است جانشین پرسپولیس کنند؟
رویداد۲۴ افشین پیروانی پس از پایان مسابقه پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در مورد مشکل صدور مجوز حرفه‌ای این تیم اظهار داشت: «من این بحث را به همکاران شما قبلا گفتم، بحث مجوز حرفه‌ای ما ایرادش چیست؟ دو روز دیگر نگویند شما نتوانستید مجوز بگیرید و یک تیم دیگر را معرفی کردند. هشدار می‌دهم دنبال این هستند که یک تیم دیگر را معرفی کنند. رو راست می‌گویم. بگویید ایراد ما چیست؟ مشکل ما حل شده یا نه مشکل پرسپولیس برای رفتن به آسیا چیست؟ اینکه ستاره جلوی اسم ما هست خودمان هم نمی‌دانیم کسی که مسئول و تصمیم گیرنده است بگوید مشکل تیم پرسپولیس چیست. خواهش می‌کنم این مساله را شما هم پیگیری کنید و به ما بگویید مشکل چیست.»


بیشتر بخوانید: نقشه‌های گل‌محمدی برای دیدار با استقلال


شنیدیم منظور افشین پیروانی یک تیم متمول صنعتی است که زودتر از بقیه مجوز حرفه‌ای گرفته است. ظاهرا به مدیرتیم پرسپولیس راپورت داده اند که نزدیکان و اطرافیان این تیم صنعتی به دنبال عدم صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه پرسپولیس و جایگزینی تیم متمول صنعتی هستند!

در صورتی که مجوز حرفه‌ای تیم پرسپولیس صادر نشود منتظر مصاحبه تندتر افشین پیروانی و سایر مدیران این باشگاه باشید.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: پرسپولیس
نظرات شما