تاریخ انتشار: ۱۵:۰۶ - ۱۴ آذر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر

نماینده مجلس: زیر بار جفای افزایش حقوق ۱۰ درصدی کارکنان نمی‌رویم

نماینده مردم اردبیل در مجلس با بیان اینکه متأسفانه زمزمه‌هایی از افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارمندان در سال آتی به گوش می‌رسد، گفت: نمایندگان به هیچ عنوان پای این جفای آشکار در حق کارکنان دولت را امضا نمی‌کنند.

نماینده مجلس: زیر بار جفای افزایش حقوق ۱۰ درصدی کارکنان نمی‌رویم

رویداد۲۴ صدیف بدری، نماینده مردم اردبیل در مجلس در جلسه علنی امروز (یکشنبه) در تذکری شفاهی خطاب به هیأت دولت گفت: در شرایطی که کماکان شاهد پرداخت‌های نامتعارف به برخی نورچشمی‌ها در شرکت‌های خاص هستیم و هر از چندگاهی حقوق‌ها و پاداش‌های نجومی، افکار مردم را آزار می‌دهد گویا دیواری کوتاه‌تر از کارمندان وجود ندارد. متأسفانه زمزمه‌هایی از افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارمندان در سال آتی به گوش می‌رسد.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم اردبیل در مجلس در مورد افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارمندان گفت: این تصمیم عجولانه کاهش قدرت این قشر زحمتکش را به همراه دارد و طبقه متوسط جامعه را زمین‌گیر می‌کند. نباید اجازه دهیم کارمندان بیش از این شرمنده خانواده خود شوند. نمایندگان مردم در خانه ملت در روز‌هایی که آتش تورم پیوسته در حال زبانه کشیدن است، به هیچ عنوان پای این جفای آشکار در حق کارکنان دولت را امضا نمی‌کنند.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۴
0
0
یک به اون "کوجک" بگه طبق قانون توسعه و خدمات کشوری افزایش حقوق باید متناسب با تورم باشه! ایشون و شش کلاسی ها یا معنای تورم رو نمی فهمن یا معنای تناسب رو نمی دونن(البته این دور از ذهن نیست چون تناسب از کلاس هفتم شروع میشه). حداقل برن معنی این دو واژه رو بپرسن بعد نسخه افزایش 10درصدی حقوق رو بپیچن.!!
خلاصه این که هر وقت تورم رو به 10درصد رسوندی اون وقت حقوق رو هم به همین اندازه تغییر بده.
نظرات شما