تاریخ انتشار: ۱۰:۰۹ - ۱۷ آذر ۱۴۰۰

دو بمب جذاب در لیست خرید یحیی گل محمدی

نیده‌ها از تیم پرسپولیس حکایت از آن دارد که یحیی گل محمدی تقریبا از خرید مهاجم خارجی تا نیم فصل ناامید شده است.

یحیی گل محمدی

رویداد۲۴ بنابراین سرمربی پرسپولیس تصمیم گرفته است با ادامه این شرایط تا نیم فصل با همین نفرات ادامه دهد و البته در این میان روی خرید مهاجم خوب و گلزن خارجی مطالعه کند. برنامه اصلی یحیی گل محمدی طبق شنیده‌ها یا به عبارت بهتر اولویت او خرید مهاجم ششدانگ خارجی است. هرچند پیدا کردن مهاجم خوب ولو از نوع خارجی آن حتی با داشتن جیب پُرپول در نقل و انتقالات زمستانی بسیار سخت و دشوار است.

شاید پرسش این باشد که اگر پرسپولیس نتوانست تا نیم فصل یا شروع نقل و انتقالات زمستانی مهاجم ششدانگ خارجی پیدا کند، آن وقت تکلیف چیست؟ شنیده‌ها حکایت از آن دارد که دو مهاجم گلزن و لژیونر ایرانی نیز فعلا در لیست یحیی گل محمدی قرار گرفته‌اند. دو مهاجمی‌که در آنسوی آب‌ها شرایط خیلی خوبی ندارند و بدشان نمی‌آید با رقمی‌مناسب و قراردادی خوب به ایران بازگردند.

  جالب آن که این دو مهاجم رابطه خوب و مطلوبی با یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس داشته و یکی از دلایلی که می‌تواند آنها را به ایران بازگرداند همین موضوع است. گفته می‌شود این دو مهاجم مورد نظر برای نیم فصل سابقه پوشیدن پیراهن دو تیم استقلال و پرسپولیس را در کارنامه دارند و یحیی گل محمدی نیز به هر دو اعتقاد ویژه ای دارد.

  منبع: فوتبالی
   
  خبر های مرتبط
  برچسب ها: یحیی گل محمدی
  نظرات شما
  نام:
  ایمیل:
  * نظر: