تاریخ انتشار: ۰۹:۵۷ - ۰۲ بهمن ۱۴۰۰

انگیزه جدید لژیونر مطرح برای پرسپولیسی شدن/ چراغ سبز گل محمدی

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که رامین رضاییان تصمیم گرفته است به هر شکل ممکن قراردادش با الدحیل قطر را فسخ کرده و به پرسپولیس باز گردد.

انگیزه جدید لژیونر مطرح برای پرسپولیسی شدن/ چراغ سبز گل محمدی
رویداد۲۴بی شک رامین رضاییان یکی از محبوب‌ترین بازیکنان سال‌های اخیر پرسپولیس نزد هواداران این تیم بوده است. او که در لیگ چهاردهم نمایش درخشانی در راه آهن داشت و گلزن‌ترین مدافع لیگ لقب گرفت توسط کارلوس کی روش به تیم ملی دعوت شد. بلافاصله هم در ابتدای لیگ پانزدهم پیراهن پرسپولیس را پوشید و خیلی زود در این تیم درخشیدن را آغاز کرد.

شاید بزرگترین اشتباه او این بود که فصل بعد با استناد به بندی که در قراردادش داشت آن را یک طرفه فسخ کرد و به ریزه اسپور رفت. نقل و انتقالی که خیلی زود با پشیمانی رامین و مهدی طارمی همراه شد و هر دو به پرسپولیس برگشتند. برانکو ستاره فعلی پورتو را بخشید، ولی هرگز رضاییان را نبخشید! در نهایت هم روی یک برخورد در بازی تمرینی با علی علیپور مرد کروات حکم به اخراج رامین رضاییان ملی پوش داد تا او راهی بلژیک و سپس قطر شود. حالا گفته می‌شود رامین رضاییان با انگیزه‌هایی متفاوت قصد بازگشت به پرسپولیس را دارد و درهمین راستا گزارش زیر را می‌توانید بخوانید.

مصاحبه دراگان اسکوچیچ علیه رامین!

دراگان اسکوچیچ درآستانه بازی تیم ملی ایران با عراق، همزمان دو مدافع راست محبوب کارلوس کی روش را کوبید و گفت: احترام زیادی برای استقلال و پرسپولیس قائلم، اما من سرمربی تیم ملی هستم و تمرکزم روی مسائل دفاعی است. وریا الان ۳۵ سال سن دارد و گفته بود که در هر بازی ۱۰، ۱۱ کیلومتر می‌دود، اما این برای من مهم نیست، بلکه کار‌های دفاعی اهمیت دارد. من وریا غفوری و بازی اش را بهتر از خودش می‌شناسم و دعوت نشدنش هم فقط ورزشی و فنی است. زمانی با سرمربی ژاپن صحبت می‌کردیم به من گفت تو سرمربی تیم ملی هستی و نمی‌توانی همه را راضی نگهداری؛ بنابراین مشکل شخصی با وریا یا مثلا رامین رضاییان ندارم، بلکه مشکلم با سبک بازی آن‌ها است و پای حرفم هم می‌مانم.

بازی جلوی چشمان اسکوچیچ و دستیارش!

رامین رضاییان در سال منتهی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر دوست داشت به فوتبال ایران و پرسپولیس باز گردد، اما مصاحبه دراگان اسکوچیچ انگیزه اش را ۱۰ برابر کرد! از دوستان نزدیک رامین رضاییان شنیدیم که این لژیونر ایرانی تصمیم گرفته است برخلاف وریا غفوری جوابی به دراگان اسکوچیچ ندهد بلکه به پرسپولیس بازگردد و جلوی چشمان سرمربی تیم ملی و دستیارش کریم باقری بازی کند!

چراغ سبز یحیی گل محمدی

سرمربی پرسپولیس شاید تا همین تابستان گذشته هم خیلی به رامین رضاییان فکر نمی‌کرد، اما حالا برای بازگشت این بازیکن مطرح چراغ سبز نشان داده است. یحیی گل محمدی خوب می‌داند حضور رامین رضاییان با تجربه بازی در جام جهانی و اسمش می‌تواند در تیمش رقابت خوبی در پُست‌های دفاع راست و هافبک راست ایجاد کند. سرمربی پرسپولیس با توجه به تجربه کار در صبای قم شناخت کافی هم از سبک بازی رامین رضاییان دارد و...

استعلام مثبت پرسپولیس از کمیته اخلاق

در یکی دو سال اخیر و به ویژه پس از عدم دعوت رامین رضاییان به تیم ملی شایعاتی مبنی بر محرومیت این بازیکن به گوش رسید. برهمین اساس شنیدیم باشگاه پرسپولیس از کمیته اخلاق استعلام گرفته و جواب آن هم مثبت بوده است. باشگاه پرسپولیس برای خرید رامین رضاییان در نیم فصل هیچ مشکل یا مانعی سر راه خود نمی‌بیند.

تکرار خاطرات خوب گذشته با هواداران پرسپولیس

رامین رضاییان در همه این سال‌هایی که با نظر برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس دور شد هواداران این تیم را فراموش نکرد. او از هر فرصتی برای ابراز علاقه به تیم محبوبش استفاده کرد و حالا می‌تواند با بازگشت به پرسپولیس خاطرات گذشته را زنده کند. خاطراتی که هم رامین رضاییان و هم طرفداران پرسپولیس از آن به نیکی یاد می‌کنند.

السیلیه کار پرسپولیس را راحت کرد!

پس از چهار سال حضور در لیگ ستارگان قطر، انگار رامین رضاییان با این لیگ خداحافظی خواهد کرد. تیم السیلیه به دلیل عملکرد ضعیف این بازیکن، قرارداد او را فسخ کرده است. رامین رضاییان نتوانست سطح فنی مورد انتظار این تیم را برآورده کند و آن‌ها مجاب شدند به این همکاری پایان دهند. بر اساس اخبار واصله، از بین محمود المواس و محمود المرضی یک بازیکن جانشین رامین رضاییان خواهد شد.

رامین باید قید یک میلیون دلار را بزند!

گفته می‌شود رامین رضاییان تحت قرارداد باشگاه ثروتمند الدحیل است که به صورت قرضی در السیلیه توپ می‌زد. شنیدیم درصورتی که این بازیکن ایرانی بخواهد قراردادش را فسخ یا از الدحیل رضایتنامه دائمی‌بگیرد باید قید مبلغی حدود یک میلیون دلار را بزند! هر چند رامین رضاییان در ۴ سال گذشته درآمد نسبتا خوبی از بازی در لیگ ستارگان قطر کسب کرده است، اما گذشتن از یک میلیون دلار هم برای هیچ بازیکن ایرانی آسان نیست. شاید هم رضاییان کمی‌معطل کند که بتواند با دریافت مبلغی از این قرارداد یک میلیون دلاری با توافق از الدحیل جدا شود.

آخرین فرصت برای مدافع ۳۲ ساله برای رفتن به جام جهانی

رامین رضاییان خوب می‌داند بازی در پرسپولیس و کسب محبوبیت مجدد نزد هواداران این تیم می‌تواند شانس دعوت او به تیم ملی را افزایش دهد. مدافع ۳۲ ساله کشورمان که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه عملکرد خوبی از خود به جای گذاشت حالا می‌خواهد از آخرین فرصت برای دومین حضورش در جام جهانی استفاده کند. هرچند دراگان اسکوچیچ رسما گفته است با سبک بازی اش مشکل دارد!

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: