تاریخ انتشار: ۱۱:۳۱ - ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

انتصاب جدید در مجمع تشخیص مصلحت نظام

باحکم آیت الله آملی لاریجانی حسن رحیمی رئیس مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام شد.

انتصاب جدید در مجمع تشخیص مصلحت نظام

رویداد۲۴ به نقل از اداره کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور حکمی، حسن رحیمی مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را باحفظ سمت به عنوان رئیس مرکز رسانه وروابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کرد.

انتصاب جدید در مجمع تشخیص مصلحت نظامانتصاب جدید در مجمع تشخیص مصلحت نظام

متن ابلاغ رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به شرح زیر است:

جناب آقای حسن رحیمی

مشاور محترم رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام

نظر به سوابق، تجارب و توانمندی‌های جنابعالی، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان " رئیس مرکز رسانه و روابط عمومی" مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب می‌شوید.

امید است، با توکل به خداوند متعال و با همت و تلاش در راه اندازی و ساماندهی فعالیت‌های این مرکز، مسئولیت‌های محوله را به احسن وجه به انجام رسانیده و منشاء خدمات موثری باشید.


بیشتر بخوانید: عبدالرضا داوری: احمدی‌نژاد از مرداد ۱۴۰۱ در مجمع تشخیص حضور نخواهد داشت


در ضمن از خدمات و تلاش‌های آقای دکتر سید صادق موحد در مدت تصدی حوزه معاونت اطلاع رسانی و امور بین الملل دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز تقدیر و تشکر می‌نمایم.

شایان ذکر است، حسن رحیمی دارای سوابق و تحصیلات حقوقی، قضایی بوده و سال‌ها مدیریت روابط عمومی و اطلاع رسانی در قوه قضاییه و سازمان‌های تابعه وهمچنین وزارت دادگستری راعهده داربوده است و صاحب امتیازی و مدیر مسئولی مجله حقوقی دادگستر، سردبیری مجله دادرسی و نگارش وانتشار ده‌ها مقاله در زمینه‌های حقوقی، قضایی و اجتماعی رانیز در پیشینه رسانه‌ای خود دارد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان