تاریخ انتشار: ۲۱:۰۳ - ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

سیاوش یزدانی: هیچوقت کنعانی زادگان را نمی‌بخشم، چون با آبرویم بازی کرد

مدافع استقلال از محمد حسین کنعانی‌زادگان انتقاد کرد.

سیاوش یزدانیرویداد۲۴ سیاوش یزدانی پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل پیکان اظهار کرد: بازی سختی داشتیم و خداراشکر بازی را بردیم. جام حذفی همین است و امیدوارم بتوانیم بازی بعدی را هم پیروز شویم.

او درباره عملکرد داوری گفت: داوری خوب بود و داور نه به ضرر ما سوت زد نه به ضرر حریف.

مدافع استقلال درباره ماجرای بازی نکردن یزدانی در تیم ملی و صحبت‌های مجیدی در رابطه با او گفت: ابتدا از صحبت‌های آقای مجیدی تشکر کنم که نسبت به من لطف داشت. خودش هم متوجه شد که تند صحبت کرد و کمی عصبی شد. من در آن بازی که اخراج شدم هم خوب بازی کردم و فکر می‌کنم آقای مجیدی دلش پر بود که آن مصاحبه را کرد.

او اضافه کرد: من همیشه در مصاحبه‌ام به سرمربی احترام گذاشتم و بازی دادن من نظر سرمربی است اما برخی‌ها می‌خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند. در مصاحبه قبلی‌ام برخی‌ها سو برداشت کردند و حرف من را جور دیگری رساندند. من همیشه گفتم که بازی دادن سلیقه مربی است و من هم تمام تلاشم را می‌کنم تا در آینده به من بازی برسد.

یزدانی درباره حواشی اخیر کنعانی زادگان گفت: من نمی‌خواهم درباره او صحبت و خودم را مقایسه کنم چون همه‌چیز مشخص است. او یک کار ناجوانمردانه کرد و همه هم می‌دانند اما این‌که گردن من می‌اندازند درست نیست. او کار ناجوانمردانه‌ای کرد و هیچوقت او را نمی‌بخشم. او هیچوقت رفیق من نبوده و نخواهد بود چون کار ناجوانمردانه‌ای به همراه دوستانش کرد و بعدش گردن من انداختند.

او ادامه داد: هواداران پرسپولیس کمی با من خصومت دارند و پشت سر من حرف زدند و ناجوانمردانه قضاوت کردند. همه هواداران را می‌بخشند اما کنعانی‌ زادگان را نمی‌بخشم چون با آبرویم بازی کرد. به شرف و آبروی من توهین شد و این اتفاق ناجوانمردانه افتاد. من یک بی احترامی به هواداران پرسپولیس کردم اما بعدش بارها عذرخواهی کردم و به آن‌ها احترام می‌گذارم اما هنوز این برخوردها ادامه دارد. با کسی تعارف ندارم و همیشه سعی کردم حرفم را رک و راست بگویم. کنعانی‌زادگان می‌گوید دوستانش به او گفتند که مقصر من هستم و این کار او ناجوانمردانه است و هیچوقت او را نمی‌بخشم.

مدافع استقلال درباره ماجرای سربازی‌اش گفت: راجع به من خیلی حرف‌ها زده می‌شود و هر روز یک بحث جدید پیش می‌آید. اصلا به این حواشی گوش نکنید و در این فوتبال هر کسی دشمن دارد اما من سعی می‌کنم به این حواشی توجه نکنم. دیدید که حتی سن من را جا به جا کردند و دیگر با کارت ملی در خیابان راه می‌روم.

خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان